Buradasınız : Ana Sayfa //Tiyatro Köşesi//BKM Yeni Oyun Hanım Hanımcıklar

BKM Yeni Oyun Hanım Hanımcıklar

BKM (Beşiktaş Kültür Merkezi ) de uzun süreden sonra Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan yeni bir tiyatro oyunu sahnelenecek. Önemli çalışmalara imza attığı isimlerin yer alacağı yeni oyunun ismi Hanım Hanımcıklar.

Yılmaz Erdoğan Demet Akbağ

Yılmaz Erdoğan Demet Akbağ

Yeni oyun Hanım Hanımcıklar’ın çalışmalrı hızla sürerken, kadroda Demet Akbağ’ın ve Yasemin Yalçın’ın olduğu duyunca projenin çok ses getireceği aşikar gibi görünüyor.

Tiyatronun iki dev ismi Yasemin Yalçın ve Demet Akbağ, Yılmaz Erdoğan’ın yeni kaleme aldığı Hanımhanımcıklar ile mayısta ‘perde’ açacak

Yukarıda adı geçen muhteşem üçlü yepyeni bir projede buluşuyor. Yılmaz Erdoğan yine konuşturmuş kalemini, iki usta oyuncu da ekiple birlikte provalara başlamış bile. Bir aksilik olmaz ise mayıs ayında tiyatroseverleri bir kahkaha tufanı bekliyor.

Oyunun adı ‘Hanımhanımcıklar’ (Kelimelerin ayrı yazıldığını biz de biliyoruz ama Erdoğan’ın oyununun adı böyle) Oyunun konusu hakkında henüz bir açıklama ve bilgi olmamasına rağmen Demet Akbağ ile Yasemin Yalçın’ın yine izleyenleri büyüleyecekler gibi görünüyor.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap