Buradasınız : Ana Sayfa //Güncel Haberler//BUDO (Bursa Deniz Otobüsü) 24.01.2013

BUDO (Bursa Deniz Otobüsü) 24.01.2013

Bursa Deniz Otobüsü seferleri 24 Ocak 2013′ten itibaren başlıyor!

 

Bursa ve İstanbul’dan karşılıklı iki seferlede bulunan İDO’nun tekelini kırmak, pahalı bilet fiyatlarına ve keyfi uygulamalarına alternatif üretmek adına yolcu taşımaya başlayacak olan ve vatandaşların  yoğun talebi üzerine zorunluluk haline geldiği belirtilen deniz otobüsleri için, Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Sanayi ve Ticaret A.Ş. (BURULAŞ) bünyesinde BUDO kuruldu. Büyükşehir Belediyesi’nin Bursa Deniz Otobüsleri İşletmesi’nin (BUDO) olarak faaliyet gösterecek işletme Bursa-İstanbul ilk  seferini  Altepe, ilk seferin 24 Ocak 2013 Perşembe günü sabah 07.00′de Mudanya’dan  yapacak. Üç gemi satın alan işletme, bir gemiyi de kiraladıklarını belirtti.

---Sponsor Reklamlar---

BUDO (Bursa Deniz Otobüsü) Sefer Saatleri ve BUDO (Bursa Deniz Otobüsü) Bilet Fiyatları

Mudanya’dan saat 07.00 ve 15.30, İstanbul Kabataş’tan da saat 10.30 ve 18.30 olmak üzere günde iki sefer olarak başlatılan yolculuklarla ilgili biletlerin de 18 Ocak Cuma gününden itibaren satışa çıkarılacağı bildirilen açıklamada, “Yolcu ücretleri bir kişi 18 TL ve öğrenci 14 TL olarak belirlenirken, İstanbul’a ulaşım için BUDO’yu tercih eden vatandaşlar biletlerini,www.burulas.com.tr’ adresli internet sitesi üzerinden, Mudanya ve Kabataş iskelelerinden ve Bursaray’ın Şehreküstü ve Üniversite istasyonlarından alabilecekler” denildi.

 

BUDO'dan nasıl bilet alınır

BUDO

---Sponsor Reklamlar---

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Dünyanın ve Türkiye'nin Top 10'ları için Top 10 sitemizi, Hayatın karmaşıklığından kurtulup rahatlatıcı bir mola vermek için Sosyal Hayat sitemizi, hayata her açıdan farklı bir yaklaşım yapmak için elit blog ve kareay sitemizi ve e okul sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Eskişehir evden eve nakliyat için Eskişehir Nakliyat bağlantımızı ziyaret edebilirsiniz.
DMCA.com Yandex.Metrica