Buradasınız : Ana Sayfa //Magazin//Bülent Ersoy Show Neden Bitti?

Bülent Ersoy Show Neden Bitti?

Show Tv Bülent Eroy Show’u Neden Yayından Kaldırıldı?

Show Tv’de yayınlanan Bülent Erory Show’un yayından kaldırıldığı haberi aslında seyirciyi pek fazla şaşırtmadı. Sesi ve yorumuna kesinlikle yorum getirilemeyen Bülent Ersoy’un  tarzı yüzünden yapımcı ve yönetmenin daha fazla devam edemeyeceklerini açıkladıkları açıklamada Bülent Ersoy’un canlı yayında son olarak yaptıklarının bardağı taşırdığı vurgulandı. Bülent Ersoy’un kaprisleri ve zamansız çıkışlarının sanatının ve raytingin önüne geçtiğinin ve dayanılmaz boyutlara ulaştığını vurgulayan yapımcı Fevzi Siverek yaşadıkları sıkıntıları açıkladı. Bizlerde Show tv de canlı yayınlanan Bülent Ersoy Show dan bu açıklamaları doğrular görüntüleri yazımıza ekledi.

Bülent Ersoy’un Yapımcısı Fevzi Siverek’in Açıklamaları :

“Yetti artık, yaptıklarına, kaprislerine ve ahlak yapısına daha fazla tahammül etmemiz imkansızdı. Onunla şu an itibariyle ilişkimizi kestik” dedi.
DP Yapım’ın sahibi Mehmet Fevzi Siverek, “Show TV de Pazar akşamları aynı saatte ya bambaşka bir şov programı yapacağız ya da ünlü sanatçıların jüri olduğu bir müzik yarışması ekrana getireceğiz. Ama Bülent Ersoy olmayacak” dedi.
“Bu hafta seyirciler arasında bir genç kız vardı. Herkesin gözü önünde sahnesinden inerek, seyircilerin arasına girip, o kız çocuğunu kolundan tutup dışarı attı. 17-18 yaşındaki bir öğrenciye, hem de hiç suçu yokken bu yaptığı hareketle birlikte benim vicdanımda da artık bir yeri kalmadı. Ve dönüşü olmayan bir kararla kendisiyle vedalaştık. Allah yolunu açık etsin. Ama bu kafayla, bu hiçbir yerde çalışamaz”
“Her hafta 17 hafta program yaptım. 10 tane kostümcü değiştirdik. 2-3 kez ricayla Nur Yerlitaş’a elbise yaptırttık. Nur benim ricamla kırmadı yaptı. Ama Nur en son Fevzi benim dostumsun ama olmuyor biz bunla iş yapmayalım dost kalalım dedi”
“Kendisinin arabası olmadığından dolayı ben sürekli şoför ve araba tahsis ettim. En son geçen hafta benim arabamla giderken, benim şoförümle giderken caddede geçerken uzaktan geçen bir kişinin resmini çektiğini görüyor, şoförü bağırarak arabayı durduruyor arabadan inip çocuğu dövüyor. Çocuğun elindeki telefonu da alıp yere vuruyor. Bunlar affedilir şeyler değil.. Bunları bize anlatırken bile pişkin pişkin gülerek anlatıyor… İstekleri ve talepleri hiçbir zaman bitmiyor”

bulent ersoy 2014fevzi_siverek_bulentersoy_

Etiketler: , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap
Yandex.Metrica