Buradasınız : Ana Sayfa //Magazin//Burak Yılmaz – Gökçe Bahadır Sevgili mi?

Burak Yılmaz – Gökçe Bahadır Sevgili mi?

Burak Yılmaz – Gökçe Bahadır Aşkı

Dünyaca ünlü kulüpleri peşinde koşturan transfer listelerinin gözde ismi, geçen sezonun gol kralı Trabzonsporlu Burak Yılmaz; oyuncu Gökçe Bahadır’la beraber. İkili, bir aydır gizli aşk yaşıyor!

Gökçe Bahadır Ali Sunal ile evliydi

Ünlü komedyen rahmetli Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal’la evlenen ve yaklaşık 7 ay evli kalan Gökçe Bahadır; Ali Sunal’dan şok bir kararla ayrılmıştı.

ARKADAŞ ORTAMI

‘Burak’ transferi, aşka bak! Aylardır dev kulüplerin, kadrolarına katmak için çaba harcadığı ünlü futbolcu Burak Yılmaz’ın kalbini, Gökçe Bahadır çaldı. Bir arkadaş ortamında tanışan ikilinin mesajla başlayan yakınlaşması, kısa sürede tutkulu bir aşka dönüşmüş. Yaklaşık bir aydır gizli gizli buluşan ikili, şu sıralar Çeşme’de gözlerden uzak tatil yapıyor. Çift, hafta sonu Sole Mare Beach’te el ele görüldü. İkiliye yakın kaynaklar, çiftin çok mutlu olduğunu belirtirken ilişkilerinin duyulmaması için çaba harcadıklarını belirtti.

Gökçe Bahadır ALİ SUNAL‘LA Aniden AYRILMIŞLARDI

Ali Sunal’ın eşini transeksüel bir bayanla aldattığı ortaya atılmıştı ancak Ali Sunal bu iddiaları kesin bir dille reddetmişti. Ayrılığımızda herhangi bir aldatma olmadı demişti.

Burak Yılmaz - Gökçe Bahadır

Burak Yılmaz – Gökçe Bahadır

Etiketler: , , , , , , , ,

1 Yorum yapılmış " Burak Yılmaz – Gökçe Bahadır Sevgili mi? "

  1. tuba günel dedi ki:

    madem burak yılmazx gökceyle sevgili fotoğrafllarını cekin ve yayınlayında binanalım bu bir uydurmadır

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap