Buradasınız : Ana Sayfa //Magazin//Burak Yılmaz’ın Sevgilisi Kim?

Burak Yılmaz’ın Sevgilisi Kim?

Spor Toto Süper Lig, Şampiyonlar Ligi ve Milli maçlarda attığı gollerle herkesi kendisine hayran bırakan Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Burak Yılmaz, özel hayatı ile pek fazla gündeme gelen bir isim değildi. Ancak son günlerde magazin dünyasına bomba gibi düşen bir haber, Burak Yılmaz‘ı yakından takip edenleri çok şaşırtacak. Habere göre Yaprak Dökümü dizisi ile şöhrete kavuşan Fahriye Evcen, Burak Yılmaz ile flört etmeye başlamış.

Burak Yılmaz Fahriye Evcen Sevgili mi?

Burak Yılmaz Fahriye Evcen Sevgili mi?

Fahriye Evcen‘in adı geçtiğimiz günlerde Galatasaray’ın bir başka futbolcusu olan Hamit Altıntop ile aşk dedikodularına karışmıştı. Ancak güzel oyuncu bu haber çıkar çıkmaz, jet hızıyla yalanlamıştı.

Burak Yılmaz ve Fahriye Evcen Birlikte mi?

Burak Yılmaz ve Fahriye Evcen Birlikte mi?

Geçtiğimiz gün ortak arkadaşları olan Dilara Endican’ın Kuruçeşme’deki evinde gizli bir buluşma gerçekleştiren Burak Yılmaz ile Fahriye Evcen, birlikte görüntülenemeseler de magazincilerin ikilinin sevgili olduğunu iddia etmelerine engel olamadılar. Burak Yılmaz ile Fahriye Evcen ilişkisini yakından takip edip, sizlerle tüm gelişmeleri paylaşmaya devam edeceğiz.

Etiketler: ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap