Buradasınız : Ana Sayfa //Burç Yorumları//Burç Özellikleri

Burç Özellikleri

Aşk, para ve sağlık konuları her insan için çok çok önemlidir. Eğer hayatınızda bu üç konu yolunda gidiyorsa sizden iyisi yoktur diyebiliriz. Eğer hayatınızda sevdiğiniz ve sizi seven biri varsa, banka hesabınızda paranız varsa ve sağlık konusunda herhangi bir probleminiz yoksa şükretmelisiniz. Çünkü bunlara sahip olmayan birçok insan var. Aslında konumuz bu konuların astrolojik boyutları. Yani aşk, para ve sağlık konularındaki burç özellikleri konusundan bahsedeceğiz.

Burç Yorumları

Burç Yorumları

Biliyorsunuz ki herkesin doğduğu aya göre bir burcu vardır. Kullandığımız miladi takvime göre 12 burç belirlenmiş ve her burç belirli bir dönemi kapsamaktadır. Burçların özellikleri çoğu insanda gerçekten de gözle görülür şekilde etkilidir. Bu nedenle insanlar günlük burç takip etme konusuna eğilim gösterebilmektedir. İster burçlara aşırı önem veren biri olun, isterse de pek önem vermeyin ancak herkes denk geldiğinde ya da aklına geldiği zaman burç yorumunu okumaktan hoşlanır.

Burçlar bazı insanların hayatını öyle etkisi altına almıştır ki neredeyse hayatlarındaki bütün önemli konuları burçlarına göre planlarlar. Örneğin yeni bir ilişkiye başlama ya da yeni bir işe yatırım yapma zamanlarını burç yorumlarına göre ayarlarlar. Bu insanlar için güneş, ay, gezegen ve yıldızların burçlar üzerindeki konumları bu konuda oldukça önem arz etmektedir. Çok önemli planlamaları burçlara göre ayarlamak ne kadar doğru bilinmez ama bunun çok da mantık dışı olmadığı söylenebilir.

Etiketler:

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap
Yandex.Metrica
Paylaş