Buradasınız : Ana Sayfa //Güncel Haberler//bursa çorum düzce erzincan son dakika haberleri

bursa çorum düzce erzincan son dakika haberleri

Bursa büyükşehir belediyesi hızla ulaşımda kolaylık için bir düğümün daha çözülmesini sağladı. Büyükşehir belediyesi tarafından osmangazi ve yıldırım gökdere üzeri eğitim vadisi köprüsü ve eski gemlik yolu bağlantısı yolu törenle hizmete açıldı. Bursa halkında bursa güncel haberleri hayırlı uğurlu olsun. Başkan recep altepe törende yaptığı konuşmada büyükşehir belediyesi bursanın ulaşımında bir düğümü daha çözüldü. Bursanın her geçen gün daha da genişlediği ifade etti. Çorum’da yunus emrenin paylaştığı senindir biriktirdiğin değil sözüyle örnek bir yardım ve dayanışma kampanyası başlandı. Evlerde kullanmadığınız giysileri toplanarak ihtiyaç sahiplerine dağıtılacaktır. Şekerim organizasyon sosyal sorumluluk projesi kapsamında temiz giyisi kampanyası düzenlemektedir. Toplanan giyisileri kızılay dağıtacak topladıkları tek tek kontrol edilecek ve gerekli düzenlemel yapıldıktan sonra kızılay vakfı çorum giyim evine ulaştıracaklarını anlatan yarımca kampanyaya destek olmak isteyen çorumlu yardımseverleri kulaksız sokak bulunmaktadır.

bursa çorum düzce erzincan son dakika haberleri

Kampanya cuma günü bitiyor temiz giysi çorum haberleri kampanyasına sende destek ver. Düzce belediyesinin depremler sonrasında bakanlık tarafından yapılan ve belediye başkanı mülkiyeti bulunan atıl işyerlerine ilişkin il özel idaresi yapılan trampaları tamamladı. 102 tane iş yerinden 50 tane düzce belediye tahsis edildi.

Deprem sonrası bayındırlık ve iskan bakanlığı tarafından yapılan merkez fevzi çakmak mahallesi kalıcı konutlardaki iş merkezlerinde düzce belediyesi mülkiyetinde 102 tane iş düzce son dakika haberleri yeri bulunmaktadır. Düzce belediyesi tarafından merkez ve kalıcı konutlardaki atıl iş merkezlerindeki iş yerlerine yönelik olarak il özel idaresi ile birlikte trampa yapılmıştır. Bu iş yerlerinin aktif hale gelmesi için projeler geliştirilmektedir. Erzincan kemah arasında pkk terör örgütü tarafından sivillere yönelik yapılan saldırının ardından askeriyenin başlatığı operasyında yaralı olarak ele geçirilen pkk terörist hastaneye ön tedavi için götürüldü. Hastane de bu olayı duyan diğer vatandaşlar polislere ve güvenlik görevlerine tepki gösterdi.
Yaralı pkk linç etmek istedi. Hastanenin morg çıkışından çıkartıldı ve erzuruma sevk edildi. Kurşun teröristin bir kısmını sıyırarak geçtiği haberi verildi.

Kaynak: erzincan haberleri

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap