Buradasınız : Ana Sayfa //Sergi ve Fuarlar//Bursa Kitap Fuarı 10-18 Mart 2012

Bursa Kitap Fuarı 10-18 Mart 2012

Bu yıl 10.su düzenlenecek olan Bursa Kitap Fuarı, 10-18 Mart 2012 tarihleri arasında, Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi‘nde düzenlenecek. Ana teması “Bursa’yı Yazmak” olarak belirlenen Bursa 10.Kitap Fuarı‘nda 265 yayınevi ve sivil toplum kuruluşu yer alacak. Kitap Fuarı süresince 600 yazar okurları ile buluşacak ve imza etkinlikleri düzenlenecek. Bursa 10.Kitap Fuarı hakkında ayrıntılı bilgiye yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Bursa Kitap Fuarı 2012

Bursa Kitap Fuarı 2012

Bursa Kitap Fuarı’na Katılacak Yazarlar

Gülten Dayıoğlu, Üstün Dökmen, Muzaffer İzgü, Can Dündar, Cemil Kavukçu, Murat Gülsoy, İpek Çalışlar, Ayfer Tunç, Ahmet Ümit, Mine Soysal, Sedat Sever, Yekta Kopan, Işık Öğütçü, Füsun Önal, Cüneyt Ülsever, Bejan Matur, Canan Tan, Doğu Yücel, Zeynep Oral, Haluk Şahin, Sevil Atasoy ve pek çok değerli şair, yazar, bilim insanı katılacak.

Bursa’yı Yazmak

Bursa 10.Kitap Fuarı’nda “Bursa’yı Yazmak” temalı bir de sergi açılacak. Sergide edebiyatta Bursa’nın izlerini barındıran kitap, şiir, hikaye, roman ve gezi notlarını içeren eserler sergilenecek.

Hollanda’da Bursa Kitap Fuarı’nda Olacak

En son 31’incisi düzenlenen İstanbul Kitap Fuarı konuklarından olan Hollanda, bu yıl 10’uncusu yapılacak olan Bursa Kitap Fuarı’nında konuğu olacak.

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap