Buradasınız : Ana Sayfa //Bursaspor Köşesi//Bursaspor Maradona’yı mı Alıyor?

Bursaspor Maradona’yı mı Alıyor?

Bursaspor‘da Ertuğrul Sağlam’ın istifasının ardından boşalan teknik direktörlük koltuğuna kimin oturacağı büyük merak konusu olurken, ilk isim ortaya atıldı bile: Diego Armando Maradona

2 Ocak 2009’da takımın başına geçmesinin ardından 1.5 sezon sonunda Bursaspor‘a tarihinin en büyük başarısını getiren isim olan Ertuğrul Sağlam, dün görevinden gözyaşlarıyla ayrıldı ve taraftarlarına veda etti.

Bu veda Bursaspor taraftarlarını ve futbolcuları fazlasıyla üzerken, Sağlam’ın istifa imzası kurumadan boşalan koltuk için iddia da olsa bir isim ortaya atıldı: Diego Armando Maradona…

Batalla’nın menajeri Suzan Naguf’un Arjantin’in efsane futbolcularından Maradona’yı Bursaspor’a önerdiği, Bursasporlu yöneticilerin de Maradona’nın menajerleri ile temasa geçtiği iddia edildi. Hem Sağlam’ın boşluğunu doldurmak hem de tarafta yeniden barışmak isteyen yönetimin, bu transferin gerçekleşmesi için kesenin ağzını açtığı da gelen haberler arasında.

Son olarak Birleşik Arap Emirlikleri’nde Al Wasl takımında teknik direktörlük yapan 52 yaşındaki efsane, takımıyla çıktığı 22 maçta 7 galibiyet, 5 beraberlik, 10 mağlubiyet elde etmişti.

20130129-112931.jpg

Etiketler:

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap