Buradasınız : Ana Sayfa //Film Yorumları//Büyük Mucize (Big Miracle) Filmi [Fragman] izle

Büyük Mucize (Big Miracle) Filmi [Fragman] izle

Ülkemizde 30 Mart 2012’de gösterime girecek olan Büyük Mucize Filmi‘nin başrollerinde Drew Barrymore, Kristen Bell gibi tanınmış aktristler yer alıyor. Orjinal adı Big Miracle olan filmde “soyu tükenme tehlikesi ile karşı karşıya olan bir gri balina ailesinin buzulların yarattığı tehlikeden kurtarılması” konu alınmakta. Yönetmen koltuğunda  Ken Kwapis’in oturduğu Büyük Mucize Filmi ile ilgili ayrıntılı bilgiye yazımızın devamından ulaşabilir, filmin fragmanını izleyebilirsiniz.

Büyük Mucize Filmi Afiş

 

Büyük Mucize Filmi izle

Büyük Mucize Filmi izle

Büyük Mucize Filmi Fragman izle

 

Büyük Mucize Filmi Konusu

Türü tehlikede olan bir gri balina ailesinin Kuzey Kutup Dairesi’nde hızla oluşan buzullardan kurtarılması gerekmektedir. Küçük bir kasabanın yerel televizyon haber kanalı muhabiri Adam Carlson ile onun eski sevgilisi, bir Greenpeace gönüllüsü olan Rachel Kramer, kendilerine engel olmak isteyen süper güçlere karşı bir araya gelerek mücadeleye başlarlar.

 

Büyük Mucize Filmi Oyuncuları

Yapım: 2012  –  ABD
Tür: Dram,  Romantik,
Süre: 123 dakika
Yönetmen: Ken Kwapis,
Oyuncular: Drew Barrymore,  Kristen Bell,  Dermot Mulroney,  John Krasinski,  Tim Blake Nelson,  Ted Danson,  Julianna Rose Mauriello,  Rob Riggle,  James LeGros,  Stephen Root,
Görüntü Y.: John Bailey,
Senaryo: Michael Begler,  Thomas Rose,  Jack Amiel,
Yapımcı: Tim Bevan,  Liza Chasin,  Eric Fellner,  Stuart Besser,  Michael Sugar,

 

Büyük Mucize Filmi Yorumları

Büyük Mucize Filmi ile ilgili yorumları sayfanın altında bulunan yorum bölümünden okuyabilir, siz de filmle ilgili yorumlarınızı aynı bölümde yazabilirsiniz.

 

Etiketler: , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap