Buradasınız : Ana Sayfa //Merak Edilen Sorular//BYXPRESS Hakkında Merak Edilen Soruların Cevapları

BYXPRESS Hakkında Merak Edilen Soruların Cevapları

Bitcoin’in 2009 yılında başlattığı kripto para dalgası hızlı bir şekilde dünyaya yayılmaya devam ediyor. Bitcoin’den sonra yüzlerce  alternatif coin tasarlandı ve piyasaya sürüldü. Bu coin’lerin çoğu kullanıcı isteklerini karşılamaktan çok uzaktaydı ve zamanla yok oldular.

ByXpress ve Mobilecoin dijital kripto para sistemi 01-01-2015 Tarihinde start alan bir iddialı bir proje. MobileCoin’i diğer kripto para sistemlerinden ayıran en önemli fark  arkasında ByXpress topluluğunun olması.Bir paranın değerinin  onu kabul eden  topluluğun sayısıyla  doğru orantılı olduğu düşünülürse  Byxpress önce bir  topluluk oluşturuyor  ve Mobilecoin’i  bu topluluğun ortak  kullanacağı bir kripto para  birimi haline  getirmeye çalışıyor.

BYXPRESS NEDİR ?
Byxpress , normalde internette yaptığınız her türlü aktiviteyi sadece tek bir tıklamayla ve tek bir sitede yapabileceğiniz bir portaldır .
ByExpress Türkiye’ye Aralık ayının son günlerinde giriş yapan ve 31 Ocak 2014 tarihi  itibariyle resmi ülke ofisini açan yeni nesil Network firmasıdır.Firmanın amacı internet ortamında erişebileceğiniz tüm verilere kendi arama motoru üzerinden erişebilmenizi ve zamandan tasarruf ederken aynı zamanda para kazanmanızı sağlıyor.

ByExpress internet,reklamcılık,mobil hayatı bir araya getiriyor ve bunları ismine MobileCoin denen ağdaki güçlü bilgisayarlar tarafından üretilen ve şifrelenen Dijital  para ile bir arada sunuyor. Mobilecoin şu an tanınan ve bilinirliği yüksek Bitcoin dijital para sistemi gibi işlem görecek.

Web portalı üzerinden müzik dinleme,canlı TV izleme,Uçak bileti sorgulama,haberlere erişebilme,eğitim videoları,oyun oynama,sosyal sitelere erişim,alışveriş v.b bütün internet ortamında yaptığımız işlemlere tek bir portal üzerinden hızlıca erişim imkanı sağlıyor.

Byxpress şirketinin temel amacı olabildiğince siteye trafik yaratarak ürün ve hizmetlerini daha geniş kitlelere ulaştırabilmek. Ayrıca bunu sağlamak için aktivite ödülleri, reklam bonusları ve pazarlama bonusları gibi çeşitli promosyonlarla kullanıcılarıyla gelir paylaşımı yapıyor..

Byxpress’i farklı kılan en önemli özelliklerinden biri de, ödül olarak verdiği MobileCoin adı verilen dijital para birimi. MobileCoin kendi piyasasına sahip ve aynı diğer coin’ler gibi alınıp satılabiliyor. Mobilecoin’in takas sitesi olan Coinsrace.com  platformu üzerinde yapılan işlemlerde arz talep dengesine göre alış ve satış fiyatları oluşuyor ve bu borsa yalnızca Byxpress kullanıcılarına hizmet veriyor. Böylece borsa üzerinde yapılabilecek spekülasyonlar engellenmek isteniyor.

MobileCoin Parametreler ( Özellikler )
X-15 Algoritması

Her 2.5 dakikada bir blok bulunur

Her blokta 80 coin bulunur

Toplam 2 milyar coin mevcuttur

Her blokta yeniden hedefleme süresi zorlaştırma ödül %8 ile başlıyor ve %1 e düşene kadar her yıl %1 azalacak.

Ve gelişmiş KriptoPara size COINSRACE tarafından sunuluyor. Mevcut teknolojik gelişmelerin hepsini kapsıyor Her coin sadece kendisini destekleyen topluluk kadar iyidir. COINSRACE in yarattığı fark da buradadır. En iyi teknoloji ile desteklenmektedir ve ağırlıklı olarak topluluk odaklıdır. Gerçek bir etki yaratmayı hedeflemektedir.

MobileCoin İle İlgili Bazı İstatistiksel Bilgiler

Mayıs 2015’de değeri 1,03 Euro’ya ulaştı,
Platform üzerindeki günlük işlem miktarı 500 ila 1000 İşlem,
Ortalama işlem hacmi 236 Mobilecoin,
Toplam işlem miktarı 30 milyon Mobilecoin’den Fazla.

 mobilecoin

Mobilecoin

Byxpress,şu anda Cebelitarık,İngiltere,Güney Kıbrıs,Türkiye (İstanbul ve İzmir)  gibi farklı ülkelerde yeni ofisler açmaya devam ediyor.Yakın zamanda şirketin Hong Kong ofisi açılarak faaliyetlerine başladı.Ocak 2016’da da Tayland’da Orta Asya ve uzak doğu lansmanını yapacak olan şirketin hızla büyümeye devam  edeceği açıklandı.

17-18 Şubat 2016 tarihinde Hollanda Amsterdam’da gerçekleştirilecek olan Dünya kripto para kongresinde Coinsrace (MobileCoin)  ana sponsor olarak,ByXpress ise Stratejik ortak olarak yer alacak.

Byxpress şirketinden  edinilen bilgilere göre Slovenya’da BMW ve Yamaha şirketleri, Çek Cumhuriyeti’nden ise Suzuki, Opel ve Citroen Bayileri  MobileCoin kabul noktası oldu ve MCoin ile ürün satışı gerçekleştirildi ve satışlar devam ediyor. Romanya’da  Matei Danci isimli kişi 55.000 MCOİN (MCO) Ödeyerek 18-03-2015 Tarihinde Roman Gelu  isimli şahıstan 90 M2’lik Bir Ev Satın Aldı. Tüm dünyada Ocak 2016 tarihinden itibaren Byxpress Tüccar programı başlayacak ve tüm işletmeler be kobiler ücretsiz MobileCoin kabul noktası olabilecekler.

Ayrıca Güney Afrika’da altın madeni ve rafinerisi bulunan SVET ZLATA şirketi MobileCoin kabul noktası olmayı kabul etti ve dünyanın her yerine kapıda teslim altın, elmas, gümüş, paladyum vb. değerli metaller gönderebiliyor. Dev finans şirketi Divisa Capital de MCoin kabul edenlerden, MobileCoin ile Divisa arasında protokol yapıldı, ilk işlemler 2016’da başlayacak.

Byxpress Şirket CEO’su Havard MICHELSEN yaptığı açıklamalarda diğer networklerde başarılı olmuş genç  insanlardan kurulu bir ekip ve güçlü  IT uzmanlarından oluşan deneyimli çalışanlarıyla bu yeni nesil,kopya olmayan, yenilikçi Network yapılanmasında başarılı olacaklarını belirtti.

Byxpress Türkiye Genel Müdürlüğü:

Dap Yapı Royal Center K.1 No:4 Maltepe/İstanbul

ByXpress İzmir Ofisi: 1586/9 Sokak No:2 D.6 Bayraklı – Folkart Towers Yakını

Bilgi:Süleyman Tavşan

byxpress@outlook.com.tr

bertaliyiz08@outlook.com

haber.pagebyxpress.com

Byxperss

Byxperss

Byxpress

Byxpress

Etiketler: , , , , , , ,

2 Yorum yapılmış " BYXPRESS Hakkında Merak Edilen Soruların Cevapları "

  1. Ahmet dedi ki:

    Teşekkürler.Yararlı bir makale olmuş.Yeni Kripto para mobilecoin.
    reklam.pagebyxpress.com

  2. Umut dedi ki:

    Geleceğin fenomen Kripto Parası MobileCoin.gelecek bir tık uzağınızda

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap
Yandex.Metrica