Buradasınız : Ana Sayfa //Magazin, Son Dakika Haberleri//Çağatay Ulusoy Uyuşturucu Kullandığını İtiraf Etti! Türkiye’yi Terk Ediyor!

Çağatay Ulusoy Uyuşturucu Kullandığını İtiraf Etti! Türkiye’yi Terk Ediyor!

İstanbul Emniyeti’nin yaptığı Narkotik operasyonunda gözaltına alınan ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy kullanıcı olduğunu fakat satmak ya da bulundurma suçunu kabul etmediği itirafında bulundu. Çağatay Ulusoy İçiçiyim itirafı menajeri Selin Boronkay tarafından da açıklandı. Menajeri Selin Boronkay birlikte uyuşturucu kullanan Çağatay Ulusoy’un bir süre Türkiye’den uzaklaşmak için yurtdışı seyahati yapacağı öğrenildi.

Çağatay Ulusoy İtiraf Etti İçiciyim!

Çağatay Ulusoy İtiraf Etti İçiciyim!

Çağatay Ulusoy ve menajeri Selin Boronkay’ın uyuşturucu madde kullanmak ve temin etmek suçlarında gözaltına alındıkları öğrenildi. Emir rolüyle genç kızların sevgilisi olan oyuncu Çağatay Ulusoy‘un yurtdışı seyehatinin neresi olduğu henüz açıklanmadı.

Gizem Karaca’nın Ailesi Açıklama Yaptı: Gizem Arkadaş Kurbanı!

Emniyetteki sorgularının ardından sabah saatlerinde adliyeye sevk edilen Borankay ve Ulusoy burada savcılık tarafından sorgulandı. Savcılık sorgusuna ilk olarak oyuncu Çağatay Ulusoy alınırken Ulusoy’un burada uyuşturucu madde kullandığını itiraf ettiği belirtildi. Hakkındaki temin etme suçlamasını kabul etmeyen Ulusoy’un savcılık sorgusu 15 dakikada sona erdi. Ulusoy’un ardından savcılık tarafından sorguya alınan menajer Boronkay’ın da uyuşturucu madde kullandığını kabul ettiği belirtildi. Boronkay’ın da temin etme suçlamasını kabul etmediği iddia edildi.

Savcılık sorguları tamalanan 35 şüpheliden oyuncu Çağatay Ulusoy, menajeri Selin Boronkay, oyuncu Gizem Karaca’nın da aralarında bulunduğu 15 şüpheli savcılık sorgusunun ardından serbest bırakılmıştı.

Etiketler: , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap