Buradasınız : Ana Sayfa //Müzik Haberleri//Can Bonomo Eurovision Şarkısı Love Me Back Yorumları

Can Bonomo Eurovision Şarkısı Love Me Back Yorumları

Bu yıl 57.si yapılacak olan Eurovision Şarkı Yarışması‘nda ülkemizi temsil edecek olan Can Bonomo, dün akşam yarışmada seslendireceği şarkıyı TRT ekranlarında tanıttı. Herkesin merakla beklediği şarkının adı Love Me Back. Genelde Eurovision şarkılarımızı ilk kez dinlediğimizde şarkı hakkında pek olumlu yorumlar yaptığımız olmadı. Bu genellemeyi bozan tek şarkı, bize Eurovision Şarkı Yarışması‘nda birincilik getiren Sertab Erener’in Every Way That I Can şarkısı olmuştu. Can Bonomo’nun Love Me Back şarkısı bana göre ilk dinlemede alışık olmadığımı için biraz garipseyebileceğimiz türden bir şarkı. Fakat tekrar tekrar dinleyince şarkıyı sevdim diyebilirim. Ayrıca yarışamya katılacak diğer ülkelerin temsilcilerinin de dünya starı olmadığı ve genç yeteneklerden seçildiğini düşünürsek, Can Bonomo Love Me Back şarkısıyla bizi ilk 5’e, en kötü ihtimalle de ilk 10’a sokabilir.

can bonomo love me back yorumları

can bonomo love me back yorumları

Eurovision şarkımız Love Me Back hakkındaki yorumları yazımızın altındaki yorum bölümünde okuyabilir, siz de Eurovision Şarkısı yorumlarınızı aynı bölümden yapabilirsiniz. Şarkıyı tekrar dinlemeniz için yazımızın altına ekledik.

Can Bonomo – Love Me Back

http://www.youtube.com/watch?v=gJ8DnpSom-E

Bazı ünlülerin Love Me Back Yorumları

Esra& Ceyda

Can Bonomo sempatik ve cocuksu.Şarkısıda oyle olmus insallah iyi 1 derece alırız cicişler.

Ferhat Göçer

Eurovision şarkımız ‘Love Me Back’ ve Can Bonomo ’ya basarılar diliyorum yolu açık olsun

Özlem Birşen

Son Dakika !!! Ferdi Tayfur’dan şok açıklama : Can Bonomo Eurovision şarkısını benden çaldı .

Ali Katak

Can Bonomo’yu şarkıyı okuduktan sonra men etmişler ; yerine Trabzonspor katılıyormuş Eurovision’a.

Erol Köse

Meclis,Can Bonomo ve şarkisi konusunda şaka yapilmamasi için yasa tasarisini komisyona yolladi.Tasariyla Halil Sezai isyani da bastirilyor!

Mustafa Yolcu

Can Bonomo Love me back ile harikulade bir iş çıkarmış…

Hazer

Can Bonomo’nun soyunun Trabzon’a dayandığını tespit eden Eurovizyon komitesi: “Can Bonomo dereceye giremese bile 1. olabilecek güçte.”

Merve Asu

Can Bonomo’nun şarkısı eğlenceli olmuş; bir de sahnede görünce nedendir bilmem ama Kemal Sunal’ın çöpçüler kralındaki tipi geldi aklıma.

Etiketler: , , , , ,

9 Yorum yapılmış " Can Bonomo Eurovision Şarkısı Love Me Back Yorumları "

 1. seren dedi ki:

  bence şarkı çok güzeldi 7.oldu. önce okuduğum yorumda türkçe olmasını istenmiş türkçe konuşan sadedece biziz başka kimse türkçe konuşmuyo ? sonuncu olurduk

 2. CoNTRoLLeR dedi ki:

  Anadolu Ajansı Haber Akademisine konuk olan TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin, bir öğrencinin, “Can Bonomo, Avrupa’da özellikle tıklanma rekorları kırıyor, müziği çok farklı bulunuyor. Eurovision’daki şansını nasıl görüyorsunuz?” sorusu üzerine de “Eurovision bu yıl Bakü’de olmasaydı birinci olabilirdik. Bir sene sonra tekrar Türkiye’ye veya Türkçe konuşan bir ülkeye birincilik vermezler. İkincisi, bu sene Ermenistan protesto edip gitmedi, Ermenistan’a oy verecek olanların oyu bize geleceği için…” dedi.

  Şahin, şöyle konuştu: “Geçen sene en büyük şanssızlığımız şuydu, Azerbaycan, Ermenistan gibi bize oy veren ülkelerle aynı grupta olduğumuz için oylarımız bölünmüştü. Konunun yavaş yavaş bölge ülkeler arasında puanların dağılmasının dışında bu, siyasi anlamda bir şarkı yarışmasına döndüğü için de çok açık söylemek gerekirse birinci, beşinci olmak gibi bir kaygımız yok. Önemli olan Türkiye’yi en güzel şekilde temsil etmek. Ama genel müdür olarak benim dönemimde de bir birincilik olmasını çok arzu ederim. Can Bonomo’yu seçmemizin de nedeni, kendi geçmişi dolayısıyla en azından Türkiye’ye karşı olumsuz tavır ortadan kalkacak ve büyük bir ihtimalle bu, bizim de puanlarımızın daha da artmasını sağlayacak. Bir diğer husus da alanına sahip bir genç arkadaş.”

  ‘TÜRKÇE OLMASINI İSTERİM’
  TRT Genel Müdürü, “Eurovision için Türkiye’yi temsil ediyorsa Türkçe olmalı demiştiniz. Aradan 3 yıl geçti ve İngilizce bir parçayla katılıyoruz. Bunu nasıl değerlendiriyorsunuz?” sorusuna karşılık olarak da “Bugün de söylüyorum, bana sorsalar yine Türkçe olmasını isterim. Ama hangi dilde seçiyorsa sanatçı müdahale etmeyi çok uygun görmüyorum” ifadesini kullandı.

 3. diray dedi ki:

  bu şarkı tutar iş yapar yani hatta birinci olursa da süpriz olmaz

 4. elif dedi ki:

  berbat bir şarkı ya dereceye bile girmeyiz :))

 5. isminiz... dedi ki:

  çooooooookkkkkkkkk güzel bence şşşaaarrkıı

 6. melisa dedi ki:

  can bonomo’yu fazla dinlememiş ama gogol bordello seven bünyemde mutluluk yüzümde gülümseme yaratmış bence hiç fena olmayan şarkıdır. eurovision umurumda olmadığı için sıralaması da umurumda değil ama farklı şeylerin üretilmesine (türkiye’de üretilmemiş manasında) sevinme vesilesi yaratmıştır.

 7. Su YıLdız dedi ki:

  Bende beğenmedim tamam hani diğer şarkıLarda çok çok şahane oLmayabiLir ama ben haLa Eski şarkılarımızı dinleyip zevk alabiliyorum ama bu şarkı bana hiç zevk vermedi. Tabiki başarılı olmasını isterim ki inş. olur yolu açık olsun.

 8. CoNTRoLLeR dedi ki:

  Çok beğendiklerini söyleyen yorumcuları ben de samimi bulmuyorum,ancak yazımda belirttiğim üzere diğer ülkelerin şarkılarının da dünyaya malolacak şarkılar olmadığını düşünüyorum. O yüzden bizim şarkımız ilk 10’a rahat girer düşüncesindeyim.

 9. Oner Batuhan dedi ki:

  Bence oldukça sıradan, 1 kereden fazla dinlemek istemeyeceğim, özlemeyeceğim bir melodi. Başarılı olacağına inanmıyorum. Çok beğendiklerini söyleyen yorumcuları da şakşakçı buluyorum.

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap