Buradasınız : Ana Sayfa //Biyografiler//Can Bonomo’nun Eşi Didem Soydan Kimdir?

Can Bonomo’nun Eşi Didem Soydan Kimdir?

Can Bonomo’nun Evlendiği Didem Soydan Kim?

Magazin haberlerin de en çok konuşulan konuların başında Can Bonomo-Didem Soydan birlikteliğinin evlilik yolunda hızla ilerlediği. Basına yansıyan haberlere göre Can Bonomo sevgilisi Didem Soydan ‘a evlilik teklifini oldukça romantik bir şekilde teklif etmiş ve Didem Soydan Hanım bu teklifi düşünmeden kabul etmiş. Can Bonomo-Didem Soydan çiftinin yurt dışında yapılacak nikahla üç gün üç gece düğün yapacaklarıda gelen bilgilerden.

Didem Soydan Kimdir?

Didem Soydan, 1984 yılı İstanbul doğumlu, aslen Bulgaristan ve Yunanistan göçmeni bir anne ile Arnavutluk göçmeni bir babanın kızıdır. Didem Soydan üniversite yıllarında çalıştığı mağazada modacı Ümit Ünal tarafından keşfedilir. Bu keşif o kadar hızlı olur ki, iki saat sonra Ümit Ünal’ın yardımcıları tarafından bir ay sonra olacak olan defileye çıkıp çıkmayacağını sorulur. Bir ay sonra La Russie defilesinde yer alır. Defile de birçok fotoğrafçı ve tasarımcı tarafından fark edilir ve hayatının dönüm noktası bu şekilde olmuştur.

Podyuma ilk adımını 2004 yılında henüz 20 yaşındayken La Russie defilesiyle atan Didem Soydan bu defilede birçok ünlü modacı ve fotoğrafçı tarafından beğeni toplamıştır. Koç burcu olan Soydan, bir açıklamasında burcunun tüm özelliklerini taşıdığını itiraf etmiştir.

Modellik kariyerinde hızlı adımlarla ilerleyen Didem Soydan Türkiye’nin birçok ünlü modacısıyla birlikte çalışmış ve tasarımlarını podyumda taşıma fırsatı bulmuştur. İstanbul’da düzenlenen moda haftaları kapsamındaki Fashion Week defilelerinde tasarımcıların en çok tercih ettiği modeller arasında yer alan Soydan, birçok defilede de baş mankenlik yapmıştır. Soydan modellik kariyerinin yanı sıra Star TV’de yayınlanan Aramızda Kalsın ve ATV ekranlarında yayınlanan Uçurum dizilerinde de rol almıştır.

Şarkıcı Can Bonomo’yla olan ilişkisi ile de magazin basının da yankı uyandıran Didem Soydan, 2013 yılının aralık ayında Turkcell’in davetlisi olarak Golden Globe (Altın Küre) Ödül Töreni’ne de gitmeyi başarmıştır.

Didem Soydan Koç burcudur.

2012 yılından itibaren de dizi filmlerde oynamaya başladı.

5 Şubat 2015 tarihinde piyasaya çıkan Cem Adrian’ın albümü “Siyah Bir Veda Öpücüğü”nde yer alan “Yalnızlık” şarkısına çektiği klipte Didem Soydan da rol aldı.

2015 yılında “Aşk Yeniden” adlı dizide Özge Özpirinçci, başrollerini Buğra Gülsoy, Mert Öcal ve Didem Soydan ile paylaştı.

Didem Soydan Filmleri ve Dizileri :
2015 – Aşk Yeniden (İrem) (TV Dizisi)
2014 – Mutlak Adalet (Memur) (Sinema Filmi)
2013 – Güzel Çirkin (Lena) (TV Dizisi)
2012 – Uçurum (TV Dizisi)
2012 – Bir Hikayem Var (Sinema Filmi)

Didem Soydan Doğum tarihi : Nisan 1984
Didem Soydan kaç yaşında : 31
Didem Soydan Kilo & Boy :
Didem Soydan Burcu : Koç
Didem Soydan meslek : Model, Dizi Oyuncusu
Didem Soydan doğum yeri : İstanbul

Can Bonomo'nun Eşi Didem Soydan Kim

Didem Soydan Kimdir?

Can Bonomo'nun Eşi Didem Soydan Kim

Can Bonomo Didem Soydan

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap