Buradasınız : Ana Sayfa //İnternet Siteleri//CANLI VE KAMERALI SOHBET

CANLI VE KAMERALI SOHBET

İşte size en iyi kameralı sohbet hizmeti. Canlı canlı görüşmek, konuşmak, dertlerinizi paylaşmak ve birlikte paylaşımlarda bulunmak için www.cafecanli.com sitesi hizmetinize girmiştir.

canli sohbet

Online olarak, binlerce kişi sizinle görüşmek ve canlı sohbet etmek için bekliyor. Sadece ses değil, mesajlaşmak değil aynı zamanda da kameralı olarak sohbet edebilmek için bu siteyi mutlaka denemelisiniz.

Seviyeli sohbet, sıcak arkadaşlıklar ve görüntülü paylaşımın sunulduğu bu siteye hemen ücretsiz olarak üye olup, süre satın alıp görüşmeye başlayabilirsiniz. Nasıl yapacağınıza dair aklınıza gelen tüm soruları, herhangi bir problemi paylaşmak için her gün 7/24 destek sunan canlı destek hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Yine de biz size bir takım bilgiler verelim. Öncelikle, nasıl üye olacağınızı belirtelim. Bu çok basit hem de ücretsiz. Siteye girdiğinizde ana ekranda üye olma seçeneğini göreceksiniz. Sağ al tarafta bulunuyor. Oraya tıklıyorsunuz ve kullanıcı adı, şifre ve e-posta adresi bilgilerini girerek hemen üye oluyorsunuz.

Daha sonra ne mi yapacaksınız? Yapmanız gereken tek şey süre satın alıp, online olan üyelerle sohbet etmeye başlamak. Arkadaşım, bu site gerçekten bir harika. Gerçekten çok güzel insanlar sizi bekliyor. Şuan üye sayısı 900 bini geçti. Yani yaklaşık 1 milyon kişi seni bekliyor.

Süre satın aldıktan sonra, genel odalarda sohbet etmeye başlayacaksınız. Ancak, bazı kurallara uymanız gerektiğini unutmayın. Bu kurallar, üyelik esnasında onaylamak zorunda olduğunuz sözleşmede yazıyor. Bu sözleşmeyi onaylamadan önce mutlaka okumalısınız.

Çünkü, gerçekten seviyeli sohbet için getirilen bu kurallara uymadığınız takdirde, hesabın dondurulması ve kapatılması gibi yaptırımlarla karşılaşabilirsiniz. Bu tür duruma düşmemek için sözleşme hükümlerine uymalısınız.

Hemen, siteyi kullanan ve kameralı sohbet hizmetinden yararlanmak isteyenlerin en çok sordukları sorular hakkında da kısa cevaplar verip yazımızı sonlandıralım.

Arkadaşlar, bir kere canlı yani kameralı olarak sohbet edebilmek için mutlaka bilgisayarınızda “Adobe Flash Player” yüklü olmalıdır. Bunu zaten internetten ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz. Buradan da anlayacağınız gibi, bu uygulama IPad ve IPhone kullanıcıları tarafından yüklenemediği için maalesef bu kullanıcılara hizmet sunulamamaktadır.

Üyeliğin ücretli olup olmadığı da soruluyor. Üyelik tamamen ücretsiz olarak sizlere sunulan bir hizmettir. Ancak, seçtiğiniz kullanıcı adı bir başkası tarafından kullanılıyorsa üye olamazsınız. Yeni bir kullanıcı adı belirlemelisiniz.

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap