Buradasınız : Ana Sayfa //Cep Telefonları//Casus Yazılımlarda En Mükemmel Seçenek: MSpy

Casus Yazılımlarda En Mükemmel Seçenek: MSpy

Kurulduğu hedef cihazlarda hiçbir şekilde fark edilmeden çalışması sayesinde yıllardır casus yazılım sektöründe lider olan uygulamalardan birisi de mSpy casus yazılımıdır. Hedeflenen cihazda, cihaz sahibi tarafından gerçekleştirilen tüm aktiviteleri takibe alan ve bunları düzenli bir şekilde yazılım sahiplerine ileten casus takip uygulaması mSpy, bu üstün özelliği ile tartışmasız en kaliteli casus takip yazılımları arasındadır.

mSpy

Dünya üzerinde birçok ülkede yaklaşık 6 yıldır faaliyetlerini sürdüren üretici firma MSpy’ın yine kendi adını verdiği bu teknoloji mucizesinde pek çok özellik bir arada bulunmaktadır. Bu bağlamda casus takip yazılımının genel özelliklerini öğrenmek isteyenlere en bilinen bazı nitelikleri üzerinden örneklendirmeler yapılabilmektedir.

MSpy Casus Takip Yazılımı Özellikleri Nelerdir?

Gelişmiş teknolojisi ve sorunsuz çalışma prensibi ile büyük ilgi gören ve yıllar içerisinde casus yazılım uygulamalarının lideri konumuna gelen mSpy’ın en temel özellikleri;

 • Cihazın arama kayıtlarını inceleme
 • Cihazda yer tespiti yapma
 • Cihazın internet geçmişini görüntüleme
 • Cihazdaki fotoğraflara erişme
 • Cihazdaki videolara erişme
 • Cihazdaki e-postaları görüntüleme
 • Cihazın SMS’lerini görüntüleme
 • Cihazın MMS’lerini görüntüleme
 • Cihazın sosyal medya paylaşımlarına erişme
 • Cihazda basılan tuşları kaydetme
 • Cihaza coğrafi çevreleme yapma
 • Cihazın bağlı olduğu kablosuz ağlara erişme
 • Cihazın kişi rehberini görüntüleme

Şeklindedir. Tüm bu özellikleri ve çok daha fazlasını adeta bir paket program halinde casus yazılımı satın alan kullanıcılara sunan mSpy, kolay kullanılabilen yönetim paneli ile de her türlü övgüyü hak etmektedir. Böylece en acemi teknoloji kullanıcıları dahi mSpy casus takip yazılımını çözerek kısa sürede uygulamayı kullanmaya başlayabilmektedir. Ayrıca MSpy kullanımı esnasında doğabilecek her türlü sorunda üretici firmanın 7 gün 24 saat boyunca hizmet veren müşteri temsilcileri ile de iletişime geçerek canlı destek alabilmek mümkündür. Dileyen mSpy sahipleri ise casus yazılımın müşteri hizmetleri mailine bir destek talebi göndererek de casus yazılımı ile ilgili herhangi bir sorunda hızlı ve kolay yardım alabilme imkanlarına sahiptir.

MSpy ile Tam Kontrol Sağlama Olanağı

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte özellikle küçük çocukların dış dünyanın teknolojik tehlikelerine karşı çok daha savunmasız bir hale geldiği günümüzde ebeveynlerin çocuklarını koruyabilmek amacıyla başvurabileceği yöntemlerden birisi de casus takip yazılımı mSpy’dır. Sadece çocuklarını korumak amaçlı ebeveynler tarafından değil, iş yerindeki çalışanlarının verimliliğini ölçmek isteyen patronları tarafından da bu uygulamanın hedef cihazlara kurulması ve çalışanların takibinin yapılması mümkündür.

Hem android hem de IOS işletim sistemlerinde çalıştırılabilen mSpy’ın en önemli özelliği ise sadece bir mobil yazılım değil, aynı zamanda tablet ve masaüstü cihazlarda da kullanılabilir olmasıdır. Böylece dileyen mSpy sahipleri mobil cihazlar yerine farklı alternatifleri de takip etme olanaklarına sahip olabilir. Yüzde yüz güvenilir ve kaliteli bir casus takip yazılımı olan mSpy ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ve bu muhteşem yazılımın inceliklerini öğrenmek isteyenler http://www.mspy.gen.tr/ adresini ziyaret ederek yazılımla alakalı akıllarına takılan bütün sorulara kolaylıkla yanıt alabilirler.

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap