Buradasınız : Ana Sayfa //Biyografiler//Cem Özer’in Sevgilisi Pınar Dura Kimdir?

Cem Özer’in Sevgilisi Pınar Dura Kimdir?

Cem Özer’in Sevgilisi Kim

Magazin basını kaynaklı sosyal medyada bomba etkisi yapan Cem Özer’in “Sevgilim başkasıyla yatabilir bunu aldatma saymam” sözleri üzerine bir çok eleştiri yapıldı. Olumlu-olumsuz  olmayacak yorumlar ve tenkitler hakaretlere kadar varınca, Cem Özer’in sevgilisinde zehir zemberek açıklamalar geldi. Bu  haberle birlikte Cem Özer’in Sevgilisi Kim sorusu en çok sorulan sorulardan biri oldu.

Cem Özer'in Sevgilisi Pınar Dura

Cem Özer’in Sevgilisi Pınar Dura

Cem Özer’in sevgilisi Pınar Dura Kim?

Aslında ekran önünde olan Pınar Dura, Cem Özer ile olan ilişkisi dışında hakkında çokta bilgi bulunmayan sunucu ve senarist kimliği ile tanınmakta.

İşte Cem Özer’in Sevgilisi Pınar Dura’nın açıklamaları:

“Sayın eksik haber yazanlar, sayın Twitter alemi, sayın hakkımızda atıp tutanlar, eski eşe benzetildim sustum, efendiliğimi korudum sırf magazine alet olmamak için! Amaaaa artık magazin terbiyesi ‘namus boyutunu’ zorlarsa açıklama yaparım! Maalesef insanların ağzı torba değil ki büzesin. Her önüne gelen ahlaksızca yorumlar sallıyor. Bir zamanlar ben de röportaj ve köşe yazarlığı yaptım. Magazin dünyasında ‘abartı’ söz konusu olunca, bunun bana göre olmadığını anladım. Bu yolu tutturmuş bazı gazeteciler 3 saatlik bir röportajdan özne ile yüklemin yerlerini değiştirip, bir de üstüne değişik vurgulama yaparsa alın size gündemi yakalayan, Twitter’da TT olan gündem konusu. Hiç düşünür mü 40 yıllık sanat”çının, sevgilinin düşeceği konumu.. Kötüye yoran ve çirkin başlıktan öte gelen, yani anlamayanlar için kolay yoldan bir şarkı sözüyle örneklendireyim. “Sevmek bir ömür sürer, sevişmek 1 dakika..” Bel altı vuranlar, cinsellik kelimesi geçince sadece orada takılıp kalanlara diyeceğim odur ki; beş yıldır devam eden En namuslu, en dürüst, en sevgi dolu, en candan bir beraberliğimiz var. Yıllarca insanları evlerinde eğlendirmek, bilgilendirmek için program yapmış, tiyatroda biraz olsun insanları gülümsetebilmek için sahne tozu yutmuş, sinemada karakterden karaktere girerek alın teri dökmüş bir sanatçının sevgilisi olmaktan gurur duyuyorum. Emin olun bir kişi kılıma dokunacak ya da canımı acıtacak olsa bir an da dev olur koca yürekli adamım…”

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap