Buradasınız : Ana Sayfa //Magazin//Cem Yılmaz’ın Düğününden Fotoğraflar

Cem Yılmaz’ın Düğününden Fotoğraflar

Uzun zamandır magazin dünyasının gündeminden düşmeyen Cem Yılmaz ve sevgilisi Ahu Yağtu, sonunda dünya evine giriyor. Çiftin düğünü bu akşam Tepebaşı’ndaki Pera Palas Otel’de gerçekleşecek. Cem Yılmaz düğün merasimi boyunca basına hiçbir görüntü vermemek için bir dizi önlemler almış. Bu önlemlerin en başında Pera Palas Otel yönetimi ile aralarında yaptıkları gizlilik sözleşmesi geliyor. Sözleşmeye göre merasim başladıktan sonra garsonlar bile düğünün gerçekleştiği bölüme giremeyecek. Cem Yılmaz & Ahu Yağtu düğününe çok az sayıda kişi davet edildi.

Cem Yılmaz Düğün Görüntüleri

Cem Yılmaz Düğün Görüntüleri

Düğüne aralarında Tarkan, Sezen Aksu, Belçim Bilgin-Yılmaz Erdoğan, Murat Akdilek, Necati Şaşmaz, Gülşen-Türker İnanoğlu, Mazhar Alanson-Biricik Suden, Beren Saat ve Kenan Doğulu gibi ünlü isimlerin de bulunduğu 60 kişi davetli. Konuklar, gecede Ümit Besen’in şarkılarıyla eğlenecek. Besen’in ardından, Cem Yılmaz’ın daha önce konuk şeflik yaptığı Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası’nın sahneye çıkacağı öğrenildi.

Etiketler: , , , , , , ,

2 Yorum yapılmış " Cem Yılmaz’ın Düğününden Fotoğraflar "

  1. CoNTRoLLeR dedi ki:

    Düğün töreni basına kapalı olarak gerçekleştirildi. Yılmaz ve Yağtu çiftinin düğününe ise birçok ünlü isim katıldı. Şener Şen, Demet Akbağ, Beren Saat, Kenan Doğulu, Zafer Algöz, Mashar Alanson, Yılmaz Erdoğan ve eşi Belçim Bilgin Erdoğan, Sezen Aksu, Meltem Cumbul, Şebnem Ferah ve birçok ünlü isim katıldı.
    Cem Yılmaz’ın nikâh şahitliğini, bel fıtığı ameliyatını gerçekleştiren Prof. Dr. Ali Şehirlioğlu, Ahu Yağtu’nın nikah şahitliğini ise Tülin Çamlıca yaptı. Düğünün yapıldığı Pera Palas Oteli’nin kapısında ise ambulans ve polis arabası bekledi.

  2. CoNTRoLLeR dedi ki:

    Cem Yılmaz, 4 aylık hamile sevgilisi Ahu Yağtu ile Pera Palas otelde düzenlenen bir törenle dünya evine girdi.

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap