Buradasınız : Ana Sayfa //Magazin//Cem Yılmaz Nerede Ne Zaman Evlenecek Düğün Tarihi?

Cem Yılmaz Nerede Ne Zaman Evlenecek Düğün Tarihi?

Türkiye’nin en ünlü stand-up adamı Cem Yılmaz sonunda evlenmeye karar verdi. Cem Yılmaz‘ın hayatını birleştirmeye karar verdiği kişi ise eski manken Ahu Yağtu. Evlenme kararı sonrası Ahu Yağtu‘yu ailesinden “Allah’ın emri Peygamber’in kavliyle” isteyen Cem Yılmaz, nikah tarihi olarak 10 Mart 2012 tarihi açıkladı. Cem Yılmaz’ın ani evlilik kararına,  sevgilisi Ahu Yağtu’nun hamile olduğu ve bu sebeple Cem Yılmaz’ın evine taşındığı yönündeki durumun sebep olduğu söylentileri var. Haberle ilgili videoyu izleyerek ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Cem Yılmaz Ne Zaman Evleniyor?

http://www.youtube.com/watch?v=zsh4ti_0YIU
cem yılmaz ne zaman evleniyor

Cem Yılmaz ne zaman evleniyor?

Cem Yılmaz Nerede Evlenecek?

Düğün Pera Palas’ta!

Cem Yılmaz’la iki aylık hamile sevgilisi Ahu Yağtu, 10 Mart’taki düğünleri için İstanbul’da 5 yıldızlı otelleri geziyor. Dün saat 14.00’te Tepebaşı’nda Pera Palas Otel yetkilileriyle görüşen ikili son anda bir değişiklik olmazsa düğünlerini burada yapacak.

10 gündür tek konumuz Cem Yılmaz ile Ahu Yağtu… Biz magazincilerle birlikte sokaktaki vatandaş da bu konuyla çok ilgili. Her gün bana, “Gerçekten evleniyorlar mı?”, “Nerede evleniyorlar?” diye sorular geliyor. Şovunda evlilik ve düğün konusunda her zaman espri yapan ve gizli evlenme taraftarı olan Cem, belli ki son günlerde yaşadığı durumdan memnun. Öyle ki kayınpederinin her gün açıklama yapmasından bile rahatsız olmuyor. Dün saat 14.00’te çiçeği burnunda çifti Tepebaşı’ndaki Pera Palas’da gördüm. Önümüzdeki mart ayında gerçekleşecek düğünleri için mekân bakıyorlardı. Birçok mekâna bakmışlar hatta oradan başka bir otele daha gideceklerdi. Son anda bir değişiklik olmazsa, tarihi düğün için tarihi Pera Palas Oteli’nde karar kılınmış.

Etiketler: , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap