Buradasınız : Ana Sayfa //Magazin//Cem Yılmaz’ın Oğlu Kemal Yımaz

Cem Yılmaz’ın Oğlu Kemal Yımaz

Komedyenliği kadar aşkları ile de gündemde kalmayı başaran Cem Yılmaz’a evet dedirtmeyi başarıp birde çocuk veren Ahu Yağtu sağlıklı bir erkek çocuk dünyaya gedirdi.

Cem Yılmaz’ın Oğlu Kemal 02.08.2012′ de doğdu

Cem Yılmaz’ın, 02 Ağustos perşembe günü doğum yapan eşi Ahu Yağtu, Cumartesi akşam saatlerinde hastaneden taburcu oldu. Cem Yılmaz, eşi Ahu Yağtu, kayınvalidesi Hülya Yörük ve oğlu Kemal ile saat 19:00 sularında hastaneden çıkarak evlerine gitti.

Cem Yılmaz, hastane koridorlarında kendisine “Bebeğini ismini ne koydunuz?” diyen vatandaşlara “Nihat Doğan koyduk” esprisiyle cevap verdi.

Twitter sayfasından kendisini görüntülemeye çalışan basına eleştiriler yönelten Yılmaz, hastanenin personel girişinin bulunduğu otoparktan çıktı.

KEMAL BEBEĞE HALASI VE ENİŞTESİ DE EŞLİK ETTİ

Perşembe gününden beri hastaneden ayrılmayan, Cem Yılmaz’ın kızkardeşi Özge Yılmaz Çevik ve oyuncu eşi Tolga Çevik de Yılmaz ailesine, evine kadar eşlik etti. Bu arada hala Özge Çevik, yeğeni Kemal için Twitter’da hesap açtı. Henüz tweet atmayan Kemal bebek, yer bildirimi yaparak kendisini Maslak Acıbadem Hastanesi’nde etiketledi!

Yılmaz’ın aracından sırasıyla kayınvalidesi Hülya Yörük, eşi Ahu Yağtu ve son olarak Cem Yılmaz, içinde Kemal bebeğin bulunduğu pusetle indi.

Cem Yılmaz'ın Oğlu

Cem Yılmaz’ın Oğlu

Etiketler: , , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap