Buradasınız : Ana Sayfa //Diziler//CESUR HEMŞİRE

CESUR HEMŞİRE

Dizi savaşları ve rayting yarışlarında Atv’de bir atak yaparak uzun soluklu dizilerde sık sık adını görmeye alışık olduğumuz Hakan Yılmaz ile iddialı olarak yer alıyor. Hakan Yılmaz’ın tecrübe ve deneyimleri ile diziye yön verecek. Konu olarak alışık olmadığımız ve sık rastlayacağımız bir konu ile ilgi çekmeyi hedefleyen senaryo hayli ilginç . Cesur Hemşire dizisinin henüz yayın günü ve saati belli olmasa da fragmanları ve tanıtımları Atv ‘de hızla dönmeye başladı. Cesur Hemşire dizisinin konusu ve Cesur Hemşire tanıtım fragmanı yazımızın devamında …

CESUR HEMŞİRE – YAKINDA (YENİ DİZİ)

Cesur (Hakan Yılmaz), adı gibi “Cesur”, soyadı gibi “Yürekli” bir erkek hemşiredir. İki tutkusu vardır hayatta. Ailesi ve mesleği. Doktor olan Karısı Ceyda (Şebnem Bozoklu) ve çocuklarıyla mazbut bir hayat sürmekte, kendisinin başhemşire, karısının başhekim olacağı günün hayaliyle yaşamaktadır. Ancak çalıştığı hastanenin sahibi, aynı zamanda kayın pederi olan ünlü estetik cerrahı Fethi Bey, doktor kızına asla yakıştıramadığı bu “iç güveysi” hemşire damadına gün yüzü göstermemeye kararlıdır.
Bütün gün birbirinden ilginç hastalar ve birbirinden arıza komşularıyla boğuşan Cesur Hemşire ve Ceyda, bir yandan da Fethi ve hastaneye ikisiyle uğraşsın diye başhekim yaptığı genç ve yakışıklı ancak bir o kadar da tehlikeli Kenan’la (Fırat Doğruluoğlu) uğraşmak zorundadırlar.
Kaynak: atv.com.tr
CESUR HEMŞİRE

CESUR HEMŞİRE

Etiketler: , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap