Buradasınız : Ana Sayfa //TAKVİM//Çin ve Rus Takvimi Nedir? Cinsiyet Tahmini

Çin ve Rus Takvimi Nedir? Cinsiyet Tahmini

Bir annenin belki en heyecanlı olduğu hatta hayatında en çok beklediği ve öğrenmek istediği şeylerden biri de çocuğunun cinsiyetini öğrenmektir, peki anneler çin takvimi ve rus takvimi hakkında ne kadar bilgiye sahiptir acaba?

Çin takvimi otomatik hesaplama ile birlikte bebeğinizin cinsiyeti hakkında bir fikir sahibi olabilirsiniz. Anneler Çin takvimi hakkında çok fazla bilgiye sahip ve çin takvimine çok güveniyorlar. Çin takvimi bir anıtta bulunmuş ve şuan orijinali de Çin’de bir üniversite de saklanıyor, Çin takvimi otomatik hesaplama ile çocuğunuzun hangi cinsiyette yazılı olduğu sadece bir tahmin aracıdır ve doğruluğu ya da yanlışlığı konusunda kesin bir fikir vermez.

Çin takvimi bir efsanedir ve hiçbir bilimsel dayanağı yoktur. Bu sebepten dolayı %90 doğru biliyor gibi oranlar ile sizlerin masum duygularınızı oynamak istemiyoruz ve bu sebepten dolayı biz en düşük %50 oranında doğru bilmektedir diyoruz. Bu oran elbette bizim söylediğimizden daha yüksek olacaktır ama Çin takvimi otomatik hesaplama için bizim dilimizden kesin bir şey söyleyip de yalancı duruma düşmek istemiyoruz.

Çin Bebek Cinsiyeti Takvimi

Bir de Rus takvimi var, Rus’lar da arzu edersiniz hiçbir şeyden kalmıyoruz bundan da kalmayalım diyip kendi takvimlerini piyasaya sürmüşler, Rus takvimi de anne doğum tarihi, baba doğum tarihi ve adet tarihi bilgileri alınıp çocuğunuzun kız veya erkek olacağı konusunda size bilgi veriliyor. Bu sayede siz de çocuğunuzun cinsiyetini öğrenmiş oluyorsunuz, Rus takvimi, Çin takvimi otomatik hesaplamaya göre çok daha az kullanılsa da özellikle Azerbaycan kesiminde eskiden gelen bir dostluk sebebiyle kullananı çok fazla lakin site yöneticileri olarak bize hangi takvimi kullanmamızı önerirsiniz diye soru sorarsanız biz size Çin takvimini öneririz elbette siz de bizim tavsiyelerimize uyarsanız pişman olmasınız.

Rus takvimi: http://www.cintakvimi.web.tr/rus-takvimi/

3 Yorum yapılmış " Çin ve Rus Takvimi Nedir? Cinsiyet Tahmini "

  1. zeyn dedi ki:

    hangisi kız hangisi erkek?ha bide son adet tarihim 28 agustos ama cocuk 7 haftalık acaba ne olur cinsiyet bilgisi olan

  2. ENEGER dedi ki:

    Aslında ne yaparsanız yapın şansınız %50 :)))

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap
Yandex.Metrica