Buradasınız : Ana Sayfa //Kitap Tavsiyeleri//Cüneyt Özdemir Hayata Kısa Bir Ara

Cüneyt Özdemir Hayata Kısa Bir Ara

Türkiye’nin ilk uygulama kitabı “Hayata Kısa Bir Ara” Cüneyt Özdemir imzasıyla

Uygulamayı indirmek için tıklayınız…

Türkiye’nin ilk uygulama kitabı bildiğiniz kitaplardan çok farklı tasarlandı Gazeteci,Yapımcı,Televizyon Programcısı Cüneyt Özdemir, Türkiye’nin ve dünyanın birçok noktasına yaptığı seyahatlerden en ilginç notları bu uygulama için derledi. Videoların, müziklerin, fotoğrafların, sosyal medyanın da yer aldığı interaktif seyahat kitabını hem okuyor hem izliyor hem dinliyor hem de sosyal medya sayesinde fikrinizi yazıp arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz.

 Bu uygulama kitabını sadece okumayacak 36 şehrin sokaklarında  gezecek,  o şehre ait müzikler eşliğinde dans edecek, şehirler ile ilgili en detaylı bilgileri eğlenerek öğreneceksiniz.

1 (2)1 (4)1 (6)1 (7)1 (8)1 (10)1 (12)1 (13)1 (15)1 (20)1 (22)1 (23)1 (25)1 (1) 

Cüneyt Özdemir’in yazdığı yazılara çektiği videolar, söylediği şarkılar ve fotoğraflar ile yepyeni bir deneyim sunuyor. Dipnot Digital Yayınları’nın bu ilk kitabınılarınıza indirdiğinizde Google Map uygulaması ile anlatılan mekanlara ulaşacak, youtube kanalıyla kendi deneyimlerinizi ekleyecek ve facebook üzerinden yorumlarınızı arkadaşlarınızla paylaşabileceksiniz.

“Hayata Kısa Bir Ara” ile Beyrut’ta Ermeni bir kitapçının düşüncelerinin peşine düşüp sizleri bir anda Kastamonu’nun Tirid’ine bandırmaya götüren sürprizlerle dolu. Pablo Neruda’nın evinden, Cannes film festivalinin perde arkasına, Vietnam’dan Seul sokaklarına kadar bir gezginin zaman içindeki yol haritasını ve bu haritanın mihenk noktalarını bulabileceğiniz bir seyahat kitabı ile karşı karşıyasınız.

Dipnot Dijital Yayınları uygulama yani app. kitaplarının ilki olan “Hayata Kısa Bir Ara” iTunes ve Android App. Store’larda satışa sunuldu.

İndirmek için tıklayınız.

Haber dipnot.tv den alınmıştır.

Etiketler: , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap
Yandex.Metrica