Buradasınız : Ana Sayfa //Magazin//Demet Akalın’ın Sevgilisi Kim?

Demet Akalın’ın Sevgilisi Kim?

Demet Akalın Evleniyor

Aşk hayatı ve yaptığı reklam anlaşmalarıyla şu sıralar gündemden düşmeyen Demet Akalın, Okan Kurt ile evlenecekleri tarihin belli olduğunu söyledi. Sevgilisi Okan Kurt ile evlilik tarihleri içinse “Yaz gibi düşünüyoruz. Özel bir günde evleneceğiz” dedi.

Demet Akalın Evleniyor

Demet Akalın Evleniyor

Demet Akalın‘ın bilindiği üzere olduğu gibi yaşayan ve davranan eşine az rastlanır bir sanatçı. Özel hayatında ki gelişmeleri an ve an medyada ve sosyal paylaşım alanlarında paylaşır. Özellikle aşkları ardından çıkardığı ya da denk gelen albümleri de sanki içinde ki ruh halini bizlere en güzel yansıtan şarkılarla bezenmiş şekilde sunar. Bu günler de Demet Akalın yine gönlünce aşkını uzatmalı sevgilisi olarak bilenen Okan Kurt ile dolu dizgin yaşıyor. Etiler de fotoğraflanan çift için mutlulukları yüzlerinden ve bir an olsun ayrılmayan ellerinden anlaşılıyor.

Bugüne kadar Demet Akalın’ın evine taşınan sevgilerinden farklı olarak bu kez Demet Akalın sevgilisi Okan Kurtun evine taşındı söylentileri gelmeye başladı.

Okan Kurt ile aşk yaşamaya başlayan Demet Akalın, mutluğunu twitter’dan paylaştı.

Sayfasına ” Aşk geç gelen mutluluk” yazan Demet Akalın, genç sevgilisiyle önceki akşam Günay Restoran’daydı. Muhabirleri fark edince rahatsız olan Akalın, görüntülenmemek için mekân görevlilerinden yardım istedi. 1982 doğumlu olan Okan Kurt Mersin’de varlıklı bir ailenin oğlu.iş adamı olan Okan Kurt halinden bu aralar çok memnun Demet ile dini nikah kıyan okan nisan 2012 de evlilik hazırlıkları yapıyor.

DEMET AKALIN - OKAN KURT

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap