Buradasınız : Ana Sayfa //Sağlık//Deniz Seki Diyeti

Deniz Seki Diyeti

Sesi kadar özel hayatı ile de sık sık gündeme gelen Deniz Seki şöhretin basamaklarını birbir değil asansörle çıkmış, hızlı yaşamı içerisinde adı ünlü klarnetçi Hüsnü Şenlendirici ile uzun magazin haberlerine konu olmuştu. Deniz Seki’nin bu dönemle başlayan kilo problemi uyuşturucuya adının karışması yüzünden mahkeme, hapis, cezaevi derken almış başının gitmişti. Ve yıllara yayılan oturmuş bir kiloya dönüşmüştü.(Bilindiği üzere zor zamanlar yaşayan ya da büyük üzüntüler çeken kadınların bir kısmı kendilerini istemeden de olsa yemeğe verir ve hızla kilo alır.)

İşte tüm bu kötü ve günleri geride bırakmışa benzeyen Deniz Seki, 2 ayda tam 14 kilo vererek forma girmeyi başardı. Deniz Seki’yi uzun süredir kilolu görmeye alışkın olanlar Deniz Seki’yi tanımakta zorlandı.Çünkü Deniz Seki 2 ay gibi kısa bir sürede 38 bedene geri döndü. İşte Deniz Seki’nin kilo verme sırları

Denzi Seki Nasıl Kilo Verdi?

Öncelikle uzman yardımı alan Deniz Seki (Ünlülerin yaşam koçu Şeyda Çoşkun’un eski bir çalışanından destek aldı)
İkinci olarak belirlenen diyet listesine sadık kaldı.
Tabi ki tüm bunları yaparken sporu da ihmal etmedi(Özellikle tempolu yürüyüş)

Deniz Seki Diyet Listesi

Burada size önerimiz vücudunuzun eksiklikleri ve fazlalıklarıyla birlikte ihtiyaçlarınıza yönelik bir diyet listesini bu konun uzmanından yardım alarak kişiselleştirmeniz ve buna sadık kalmanızdır.

eniz Seki 2 ayda 38 beden

Etiketler: , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap