Buradasınız : Ana Sayfa //Son Dakika Haberleri//Deniz Seki Neden Tutuklanacak?

Deniz Seki Neden Tutuklanacak?

Deniz Seki İçin Neden Yakalama Kararı Çıktı?

Deniz Seki uyuşturucu kullanıyor hatta uyuşturucu ticaretine karışmış haberleriyle döneminde bomba gibi haberler ile düşen ünlü sanatçı. Bu haberlerle birlikte Beşiktaş’taki İstanbul Adliyesi’ne götürülmüş ve akabinde Deniz Seki aleyhine mahkemece 18 Şubat 2010 tarihinde uyuşturucu ticaretine yardım etmek suçlamasıyla 8 yıl hapsi istenmişti. Ayrıca davayı yöneten Savcı, Deniz Seki’nin uyuşturucu madde kullanmak suçundan tedavi edilmesine ve denetimli serbestlik uygulanmasına karar verilmesini istemişti. Davada diğer 15 sanıklar içinde 7.5 ile 39 yıl hapsi istenmişti. Davada Deniz Seki’nin uzatmalı eski sevgilisi Hüsnü Şenlendirici’nin de ifadesine başvurulmuştur. 24 Şubat 2010 tarihinde görülen davanın ardından Seki, Bakırköy Kadın ve Çocuk Tutukevi’ne gönderilmişti.
Deniz Seki, bu kararın ardından cezaevin de geçirdiği 218 günün sonra 2 Kasım 2010 tarihinde görülen ilk duruşmada tahliye edilmişti. Ancak dava görülmeye devam etti.

Deniz Seki Tutuklandı mı?

Cezaevinden elinde Kuran ile çıkan Deniz Seki, “Değiştim, yepyeni pırıl pırıl, gerçekten arınmış bir Deniz Seki göreceksiniz” diyen sanatçının bu dava peşini bırakmadı ve son olarak Yargıtay tarafından 6 yıl 3 ay hapis cezası onanan şarkıcı Deniz Seki hakkında yakalama kararı çıkartıldı.

Deniz Seki Tutuklandı

Deniz Seki Tutuklandı

 

Etiketler: , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap