Buradasınız : Ana Sayfa //Diziler//Diğer Yarım Neden Yayınlanmadı? 24.10.2014

Diğer Yarım Neden Yayınlanmadı? 24.10.2014

Diğer Yarım Dizisi Yeni Bölüm Ne Zaman yayınlanacak?

Diğer Yarım dizisinin 18. bölümü için 24 Ekim 2014 Cuma günü saat 20:00 de Atv kanalını açanlar, karşılarında yeni başlayan Beyaz Karanfil dizisini bulaşacaklar. İlk şaşkınlığı atlatanlar ve konudan haberi olmayanların ilk sorduğu ve araştırmaya girdiği soruların başında Diğer Yarım Dizisi neden yayınlanmıyor, bitti mi?,Diğer Yarım’ın saati mi değişti, neden yok, yeni bölüm saati kaç?, Diğer Yarım Hangi gün yayınlanacak? Diğer Yarım Dizisi Bitti Mi? gelecek. Ama için aslını kanalların dizi savaşlarında Atv’nin sevilen ve kemikleşmiş bir diziyi yeni dizi uğruna yayın saati değiştirmesi olarak açıklayabiliriz. Zira Diğer Yarım bundan sonra Pazar akşamları 20:00  yayınlanacak. Bu da Atv’nin 18 .bölüme ulaşmış Diğer Yarım dizisinin kendi izleyicisinin oluştuğu ve hangi saat ve güne koysam izlenir mantığının sonucu olabilir diye düşünüyoruz.

Diğer Yarım Dizisi Yeni Bölüm Hangi Gün ? Diğer Yarım Yeni Bölüm Hangi Saatte Yayınlanacak?

Diğer Yarım dizisi yeni bölüm Atv ekranlarında 26 Ekim 2014 Pazar günü 20:00 da yayınlanacak.

Diğer Yarım

Diğer Yarım

Etiketler: , , , , , , ,

7 Yorum yapılmış " Diğer Yarım Neden Yayınlanmadı? 24.10.2014 "

 1. mira dedi ki:

  basla diyer yarim baala oleyyyy

 2. ENEGER dedi ki:

  Selin Hanım çok haklısınız, bu kanalın bir taktiği insanların takip ettiği saatte yeni diziyi ekrana taşıyarak bir nevi ya tutarsa diye tanıtımı yapılıyor. Bir kısım seyircide yeni diziyi mecburmuş gibi kendini izlerken bulabiliyor. Dediğiniz gibi sevilen bir dizinin sürekli yayın saati değiştirilmesi başta seyirciye yapılan bir saygısızlık. Zira bir çok kişinin bu diziler uğruna işlerini, güçlerini, randevularını vb. ayarladıklarını biliyoruz. Kanala verilecek en büyük tepki diziyi aynı gün ve aynı saatinde tekrar yayınlanıncaya kadar seyretmemek olacaktır diye düşümüyorum.

 3. selin dedi ki:

  beyaz karanfil midir nedir o ne kadar tutulacak göreceğiz millet bıktı bu vurdulu kırdılı filmlerden iyice bu ne ya yıllardır süren bir dizi var zaten o formatta bir yenisini daha çıkarmak pek ilgi çekmez yeni diziler için sevilen diziler ne hale getiriliyor

 4. selin dedi ki:

  ya biri şu atv yi durdursun neden yeni başlayan diziler eski dizilerin yerini alıyor bu ilk baş oyunculara saygısızlık. diğer yarım çok sevildi tutuldu niye uğraşılıyor hala halk bu diziyi seviyor ve sürekli yayın saatinin değişmesinden hoşlanmıyor anlamıyorum bu kanal sahiplerini ya

 5. Ayşen dedi ki:

  Haber Yaparken Neye Göre Yapıyorsunuz Merak Ettim… Ya Da Ne Takvimi Kullanıyosunuz? 29 Ekim 2014 Pazar Gününemi Geliyor??? Bildiğin Çarşamba…Yaa Siz İşinizi Ciddiyee Almıyorsuz Ya Da İnsanları Salak Yerine Koyuyorsunuz Her İki Durumda Da Bravoooooo..

  • ENEGER dedi ki:

   Öncelikle dikkatiniz için teşekkürler. Sizin ön gördüğünüz her iki durum ya da farklı bir husus söz konusu değil. Sadece rakam hatası yapılmış. Gerekli düzenleme yapıldı. Bizlerde insanız hata yapabiliyoruz, bunun içinde Özür diliyoruz. İlginiz için tekrar teşekkürler.

 6. esma dedi ki:

  Niye değişti cuma iyiydi hafta içi olursa hiç izleyemem okul var offffff

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap