Buradasınız : Ana Sayfa //Kitap Tavsiyeleri//Dişilik mi? Kişilik mi? Kitap Yorumları

Dişilik mi? Kişilik mi? Kitap Yorumları

Dişilik mi? Kişilik mi? Kitabı [Seda Akgül]

Televizyon ekranlarından güçlü kişiliği ve dobra yorumlarıyla tanıdığımız Seda Akgül’den dünyanın var oluşundan yok oluşuna süre gelecek olan kadın-erkek ilişkilerine ışık tutmayı hedefleyen Dişilik mi? Kişilik mi? kitabı geldi. 

Seda Akgül bekar olmasına rağmen kadın ve erkek ilişkileri üzerine edindiği, gözlemlediği, sentezlediği vb. bütün deneyimleri bu kitapta toplayıp okuyucusuna keyifli bir anlatımla sunmuş. Kadınların bir soluk ta okuyup ellerinden düşüremeyeceği Dişilik mi? Kişilik mi? kitabı ile ilgili düşünce ve yorumlarınızı diğer okurlar için en altta bulunan YORUMUNUZ bölümünden paylaşırsanız seviniriz.

(Dişilik mi? Kişilik mi? Tanıtım Bülteninden)

“Bir kadın olarak önce dış görünüşümüz le masaya oturur, aklımızla kalkmaya çalışırız.
Bedenimiz ve ruhumuzun nadirdir aynı fikirde olduğu.
Bir adamla tanışırız, aklımız “kaç!” derken kalbimiz kilitlenir.
Aşkımızın peşinden koşsak adam kaçar, aklımızla hareket etsek “hesapçı” denilir.
Hep tasa ya da tasarı vardır kafamızda, doyasıya yaşamamızı engelleyen. Hep güçlü olman gerekir ama kırılgan gözükmen beklenir. Her zaman güzel, akıllı, bakımlı olman adettendir. Devlet de idare etsen, podyumda da yürüsen asıl olan kişilikle dişiliği bir arada götürmek, beden ve ruhu ayırmadan yaşayabilmek ve birini ilk gördüğünde cinsiyetini değil insanlığını algılamaktır.
İşte bu düşüncelerimi ve gözlemlerimi hem eğlenmek hem de sizleri eğlendirmek için bu kitapta paylaştım. Bir Jane Austen klasiği beklemeyin benden ama kendinizden bir şeyler bulacağınızın arada kahkaha atacağınızın garantisi veririm. Kendinizi sevin gerisi gelir.
İyi eğlenceler…”
Televizyon programcısı Seda Akgül’ün, kadınlık ve erkeklik hallerinin keyifle anlatıldığı “Dişilik mi Kişilik mi?” kitabı hem erkekler hem kadınlar için farklı bir macera olacak.
Uzak durulması gereken erkekler, erkekler neden aldatır, kadınların sırları, erkekler ne ister, kadınlar ne ister ve birbirinden ilginç kadın tipleri…
Denir ya “hepsi ve daha fazlası” bu kitapta.

Dişilik mi? Kişilik mi? Seda Akgül

Etiketler: , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap