Buradasınız : Ana Sayfa //Bitkisel Tedavi//Doğal Yöntemlerle Diş Beyazlatma

Doğal Yöntemlerle Diş Beyazlatma

Ceviz Kabuğu İle Diş Tartarından Kurtulma

Ağız ve diş sağlığı konusunda yeterli hassasiyeti göstermediğimizde ya da göstersek de fırçalamayı ihmal ettiğiniz dişlerin arka kısımlarında diş tartarı oluşabilecektir. Diş plakları diş çürümelerinin ve diş eti sorunlarının ana nedenlerinden arasında olup diş tartarından kurtulmanın ilk yolu olarak bir diş hekimine başvurmaktır. Diş hekimi öncelikle sorunuzu teşhis edip sonra tedavi edecektir. Yinede diş tartarlarından kurtulmanın doğal çözümünü arayanlara yardımcı olacak denemiş yönteme yer vereceğiz. Önemli Not: İlk olarak kendi kendinize teşhis ve çıkarımlarda bulunarak hareket etmeden önce size önerilen yöntemleri denemeyiniz. İlk olarak bir diş hekimine başvurmanız gerektiğini hatırlatarak, burada bahsi geçen yöntemin sağlığınıza ve vücudunuza olumsuz etkileri ( alerji, kabarma, dökülme vb.) olabileceği unutmayınız. Ayrıca bu uygulamayı deneyerek, sonucunda doğacak tüm olumsuzlar karşısında tarafımızı sorumlu tutmayarak ve kendi rızanızla yaptığınızı da kabul etmiş olacaksınız.

fırçalamayı ihmal ettiğiniz dişlerin arka kısımlarında diş tartarı oluşacaktır. Diş plakları diş çürümelerinin ve diş eti sorunlarının ana nedenlerinden birisidir. Diş tartarından kurtulmanın tıbbi yolu bir diş hekimine başvurmaktır. Diş hekimi diş tartarını profesyonel yöntemlerle temizleyecektir. Ancak diş tartarlarından kurtulmanın doğal çözümü de var.

Cevizle diş tartarı temizleme

Diş tartarları nasıl temizlenir? (Doğal çözüm)

40 gram ceviz kabuğunu bir bardak suda 20 dk kaynatın ve süzün. Dişlerinizi günde 3 defa bu suyla fırçalayın. Diş taşlarınızdan kurtulun. Bize dua etmeyi unutmayın!

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap