Buradasınız : Ana Sayfa //Teknoloji//Dokunmatik Ekran Eldiveni

Dokunmatik Ekran Eldiveni

Dokunmatik Eldiven!

Gelişen teknoloji ve ulaşılabilirliğin artması ile dokunmatik ekran özelliğe sahip  cep telefonları, bilgisayarlar, tabletler hayatımızın her yerine ve anına girmiş durumda.  Dokunmatik ekranın en büyük özelliği olan insan tenine duyarlı olması sebebiyle soğuk havalarda, yani elimizde eldiven varken bu ekranları kullanmak adeta işkenceye dönüşüyordu. Ama çözüm çok uzun sürmeden icatlar ihtiyaçtan doğar mantığı ile geldi.

Bu sorun Inside Dokunmatik Ekran Eldiveni ile çözüldü! Inside’ın özel teknoloji üretilen kumaşı sayesinde bundan sonra elleriniz üşümeden telefonunuzu rahatça kullanabileceksiniz.

ePttAVM’de satışa sunulan dokunmatik ekran eldiveni 3 farklı renk seçeneği ve 2 farklı ölçüsü ile aynı zamanda hem sizin için hem sevdikleriniz için güzel bir hediye seçeneği.

iphone, Nokia, Samsung, Sony ve Blackberry vb. markalı cihazların tamamında dokunmatik ekran eldiveni rahatlık ile kullanabilirsiniz. Ayrıca satış fiyatı neredeyse normal bir eldiven fiyatın eş değer  Inside Dokunmatik Eldiven – 10,40 TL

Dokunmatik Eldiven

Dokunmatik Eldiven

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap