Buradasınız : Ana Sayfa //TV Dünyası//Drogba Beyaz Show 01.03.2013

Drogba Beyaz Show 01.03.2013

Galatasaray’ın, günler süren tartışmalar ve ortaya atılan birçok iddia arasında Çin’in Shangai Shenhua takımından transfer ettiği yıldız futbolcu Didier Drogba, Kanal D’nin fenemon show programı Beyaz Show‘a konuk oldu. Galatasaray’ı ve İstanbul’u çok sevdiğini dile getiren Drogba, kendini Türk futbolseverlere ve Türk halkına daha iyi tanıtmak için Beyaz Show‘un konuğu olduğunu açıkladı. Drogba’nın konuk olduğu Beyaz Show‘un yeni bölümü 1 Mart 2013 Cuma gecesi ekrana gelecek. Program bu hafta canlı yayınlanmayacak. Drogba‘nın katıldığı bölüm daha önce çekildiği için yayın banttan yapılacak.

Drogba Beyaz Show'a Konuk Oldu

Drogba Beyaz Show’a Konuk Oldu

Drogba Beyaz Show, Drogba Beyaz Show izle, Beyaz Show Drogba, Didier Drogba Beyaz Show, Drogba Beyaz Show 1 Mart izle

Daha önce Kanal D’de yayınlanan Beyaz Show’a çıkan Sneijder’in eşi Yolanthe Cabau‘nun ardından Fildişi Sahilli golcü Drogba da aynı programa katılma kararı aldı.

1 Mart Cuma akşamı Didier Drogba‘nın de yer alacağı program bu kez canlı yayınlanmayacak. Fildişi Sahilli golcünün günler öncesinden çekimlerine katıldığı Beyaz Show, banttan ekranlara gelecek.

Öte yandan kısa sürede Türkiye’ye uyum sağlayan Drogba’nın programda Galatasaray ve Türkiye günleri hakkında açıklamalar yapıp, sorulara yanıt verediği öğrenildi.

Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Didier Drogba’nın konuk olduğu Beyaz Show’un en çok konuşulan dakikalarını sizler için bu yazımızda paylaşacağız.

Etiketler: , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap