Buradasınız : Ana Sayfa //Güzel ve Özlü Sözler//Dünyanın en yüce tahtı neresi ?

Dünyanın en yüce tahtı neresi ?

Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız,

oturacağınız yer, kendi kıçınızın üstüdür..

Friedrich Nietzche

Show TV’de ekrana gelecek Gani Müjde imzalı  “Pis 7’li” dizisi!  dizisinde, Kadir Doğulu’nun canlandırdığı karakterden duyacağınız Nietzche ait bu sözler dizide tam yerinde kullanıldığından hemen dikkat çekti.

Hande Yener’le yaşadığı ilişki sonrası Küçük Sırlar dizisi ile oyunculuğa adım atan ve geniş çevrelere ulaşmayı başaran Kadir Doğulu, oyunculuğa emin adımlarla ilerliyor. bu kezde Pis yedili dizisinde yine benzer bir rolle lise öğrencisini canlandıracak.

 Pis 7’li” dizisi konusu 

 

Show Tv’de gösterilecek olan Pis 7′li dizisinde Bayrampaşalı karakterine hayat verecek olan Doğulu’ya dizide Özge Özberk, Ayşegül Aldinç, Turan Özdemir gibi sevilen oyuncular eşlik edecek. Gani Müjde ve Tükenmez Kalem Grubunun senaryosunu yazdığı Pis 7′li dizisindeki olaylar zinciri:

Mahalledeki lise yanınca, devlet burada okuyan çocukları, civardaki liselere yerleştirilmesiyle başlar; ancak 4’ü erkek 3’ü kız lise öğrencisi açıkta kalır. Devlet, onları da özel bir okula yerleştirmek durumunda kalır. Mahallenin haytaları, zengin ailelerin çocuklarıyla aynı çatı altında buluşunca çatışmalar da başlar çünkü okulun yedi yeni öğrencisi tam bir “Pis Yedili” çetesi gibidir. Her birinin de lakapları vardır. “Bayrampaşalı”, “Or. co..”, “Kar Beyaz” ve “Trafo” lakaplı erkeklerin yanı sıra sarışınlığı nedeniyle “Cimbom”, esmerliği yüzünden “Kara Biber”, her işe karışması nedeniyle adı “Salça”ya çıkan kızlar, kısa sürede kolejin altını üzerine getirecektir.

Kadir Doğulu Bayrampaşalı Çete Liderini Canlandıracaktır….
Dünyanın en yüce tahtı neresi ?

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

1 Yorum yapılmış " Dünyanın en yüce tahtı neresi ? "

  1. ahmet dedi ki:

    lan bitane qüzel lakap yok a.q yaa 😀

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap