Buradasınız : Ana Sayfa //Eğitim//EBA – Eğitim Bilişim Ağı

EBA – Eğitim Bilişim Ağı

Milli Eğitim Bakanlığı Fatih projesi çerçevesinde hazırlamış olduğu portalı eba’yı tanıttı. Fatih projesi kapsamında akıllı tahtalarla beraber tablet bilgisayarların kullanılacağı projede en önemli olan içerik kısmında da MEB geniş bir kitleyle çalışmakta. Bunların içinde bakanlıklar ve Tübitak mevcut. Ayrıca piyasada bulunan halende öğretmenlerin kullandıkları özel firmalara ait yazılımlarda bulunmaktadır. Bu yazılımların orjinalleri ile ilgili ne kadar benzer olacağı ile ilgili net bir bilgi şu anlık yok.Bunu denedikten sonra göreceğiz.

---Reklamlar---

EBA, öğretmne,öğrenci,veliyi sanal ortamda her türlü tehlikelere karşı koruyarak, içeriklerin kontrollü bir şekilde paylaşılmasını sağlıyor. Facebook, Blogger, Flickr, Youtube, Wikipedi gibi web sitelerin benzerlerini barındıran bir site haline gelmiş. Şu anda içeriklerin hazırlandığını zamanla bu içeriklerin artacağı ve öğrencilerinde aktif olarak kullanılmaya başlandığında gerçek bir değerlendirme yapabileceğiz.

Öğretmen ve Öğrencilerin vazgeçemeyeceği bu portalı incelemenizi öneririm.

YouTube Preview Image
---Reklamlar---

Google Aramaları:

  EBA nedir,eba com,eba üye ol,eba eğitim,eba com üye ol,eğitim bilişim ağı,eba eğitim bilişim ağı üye ol,eba üye ol ücretsiz,eba öğrenci üye ol,e b a kaydol

Etiketler: , , , , , , ,

6 Yorum yapılmış " EBA – Eğitim Bilişim Ağı "

 1. tuqce diyor ki:

  ya nasıl kayıt olunuyo biri söylermii

 2. kamilsamet diyor ki:

  çok iği bir site

 3. kamil demirel diyor ki:

  lütfen açılsın

 4. kamil demirel diyor ki:

  çol güzel

 5. kamil demirel diyor ki:

  çol güzel bir site

 6. sedat diyor ki:

  çok güzel

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap
DMCA.com Kişisel Web Siteleri Yandex.Metrica