Buradasınız : Ana Sayfa //Diziler//Ekin Koç Kurt Seyit ve Şura Dizisinde Oynayacak mı?

Ekin Koç Kurt Seyit ve Şura Dizisinde Oynayacak mı?

Ekin Koç  Kurt Seyit ve Şura Dizisinde Hangi Rolü Oynayacak?

2. Bölümünün ardından Galatasaray-Chelsea maçının Star Tv ekranlarından naklen yayınlanmasından dolayı Kurt Seyit ve Şura dizisine zorunlu ara verilmek zorunda kalınmıştı. Ancak Kurt Seyit ve Şura dizisinin 3. bölümü 25 Mart 2014 Salı günü Star Tv de ekranlar da yerini alacak. Dizide olaylar hızla gelişirken Kıvanç Tatlıtuğ gibi bir jönün olmasına rağmen, Kurt Seyit ve Şura dizisine kendine kısa bir sürede Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde yakaladığı başarılı ile hayran kitlesi yaratmayı başaran Ekin Koç gibi yeni bir simin dahil olabileceği haberleri çıkmaya başladı. Önümüzdeki günlerde  Kurt Seyit ve Şura dizisine Ekin Koç’un dahil olup olmayacağı netleşmesi bekleniyor. Eğer Ekin Koç, Kurt Seyit ve Şura dizisinde rol kaparsa, şöhrete giden yolda tüm kapıları sonuna kadar aralayacağı aşikar.

Fakat şunu söylemeden edemeyeceğiz Kurt Seyit ve Şura dizisinde Ekin Koç‘un rol bulacağı sevenlerinde büyük bir heyecan yarattı. Ayrıca eğer Kurt Seyit ve Şura dizisi beklenen reytingleri yakalayamazsa Ekin Koç kozunu da kullanabilir gibi geliyor. Eğer Kurt Seyit ve Şura dizisine Ekin Koç rol alırsa nasıl bir kişiyi canlandıracak sorusu en çok merak edilenlerin başında geliyor. Zira Ekin Koç‘un Sana Bir Sır Vereceğim de yakaladığı tarz için genç kızlar deli oldu. Kısa sürede cevabını bulacağı bu tür soruların yakın takipçisi olarak yazımızda yer vereceğiz.

Kurt Seyit ve Şura dizisi Ekin Koç

Etiketler: , , ,

3 Yorum yapılmış " Ekin Koç Kurt Seyit ve Şura Dizisinde Oynayacak mı? "

 1. didem şahin dedi ki:

  seni çok ama çok seviyorum gece başımı yastığa koyduğumda ilk aklıma sen geliyorsun.Buna inana bilirsin ki seni ölene kadar unutmıycam (seni seviyorum) :))

 2. bircan kök dedi ki:

  ölüyom abi sana yaa …çok güzelsin … niye final verdiniz? ölücm kafayı sıyırcam : ;D

 3. Gulce dedi ki:

  Ekin abi yalan söylemiyorum gercekten sen hangi dizide oynarsan oyna en yakıkışıklı erkek
  sensin eğer sen kurt seyit ve şura ya gidersen gene en yakışıklı erkek sensin sen Kıvanç Tatlutuğa 100 basarsın oderece yakışıklısın

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap