Buradasınız : Ana Sayfa //Güncel Haberler//Emrah’ın Sevgilisi Sibel Kirer Kimdir?

Emrah’ın Sevgilisi Sibel Kirer Kimdir?

Ünlü şarkıcı Emrah İpek desek pek çoğumuz o da kim diyebilir ama Küçük Emrah dendiğinde tanımayanımız yoktur. Küçük Emrah, yönetmenliğini yaptığı ‘Gelmeyen Bahar’ filmi öncesi bir tesadüf müdür? yoksa reklam kokan hareketler midir? ya da göz önüne gelmesiyle midir? bilinmez sevgilisi Sibel Kirer ile görüntülenmeye başladı.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde vizyona giren  ‘Gelmeyen Bahar’ filmiyle ilk yönetmenlik sınavını veren Emrah, galada el ele olduğu Sibel Kirer ile annesi ile de aynı karede yakalanınca evlilik yolunda hızlı adımlarla yol aldığı dillendirilmeye başlandı.  Emrah’ın sevgilisi Sibel Kirer ile annesi Ayten İpek’i doğum gününde bir araya getirip tanıştırması ise görenlere “Emrah evlilik için anneden de onay aldı” dedirtti.

Sibel Kirer Kimdir?

Sibel Kirer Kimdir?

Sibel Kirer Kimdir?

Sibel Kirer hakkında internette çok fazla bilgiye ulaşılamayan bir isim, çünkü magazinsel haberlerde pek fazla yer almayan isim kendi halinde bir sanatçı olarak göze çarpıyor. ama yinede var olan bilgileri sizler için derledik.

Sibel Kirer , 1980 Belçika doğumludur. Müzik hayatına 13 yaşında doğduğu şehir olan Belçika’da başladı. Genç yaşında başladığı sahne hayatına 3000 kişilik salonlarda, gazinolarda ve dernek toplantılarında şarkı söyleyerek devam etti. Akbaş Müzik’le, 1998 yılında “Az Değilsin Abisi”, 1999 yılında “Bana Göz Kulak Ol” adlı iki albüm çalışmaları oldu.

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

2 Yorum yapılmış " Emrah’ın Sevgilisi Sibel Kirer Kimdir? "

  1. FERİT dedi ki:

    sibel kırer çocukluktan gençliğe geçiş dönemindeki zaman diliminde az değilsin şarkı klibi ile tanıdık bana göre emrahtan daha üstün karakterli kişilik sahibi ekranlarda diğer sanatçılar gibi gayri ahlak dışı bir tarafını görmedik temiz edepli birçok bayan sanatçıya el öptürecek bir sanatçı magazinsel tarafı olmayan sade bir insan sibel hanımın albüm yapmasını isterim evliliklerindede saadetler dilerim…

  2. nadide dedi ki:

    emrahı zaten tanıyoruz sibelle bursadan tanışıyoruz sibelle karşılıklı oturup benim sesimi dinlemiştir şarkı söylemiştim telefonda konuşmuştuk bence yakışmışlar güzel olmuş ikisi adına cok sevindim selamlarımı söyleyin mutluluklar diliyorum

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap