Buradasınız : Ana Sayfa //Güncel Haberler//Emrah’ın Sevgilisi Sibel Kirer Kimdir?

Emrah’ın Sevgilisi Sibel Kirer Kimdir?

Ünlü şarkıcı Emrah İpek desek pek çoğumuz o da kim diyebilir ama Küçük Emrah dendiğinde tanımayanımız yoktur. Küçük Emrah,  yönetmenliğini yaptığı ‘Gelmeyen Bahar’ filmi öncesi bir tesadüf müdür? yoksa reklam kokan hareketler midir? ya da göz önüne gelmesiyle mi dir? bilinmez sevgilisi Sibel Kirer ile görüntülenmeye başladı.

---Sponsor Reklamlar---

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde vizyona giren  ’Gelmeyen Bahar’ filmiyle ilk yönetmenlik sınavını veren Emrah, galada el ele olduğu Sibel Kirer ile annesi ile de aynı karede yakalanınca evlilik yolunda hızlı adımlarla yol aldığı dillendirilmeye başlandı.  Emrah’ın sevgilisi Sibel Kirer ile annesi Ayten İpek’i doğum gününde bir araya getirip tanıştırması ise görenlere “Emrah evlilik için anneden de onay aldı” dedirtti.

Sibel Kirer Kimdir?

Sibel Kirer hakkında internette çok fazla bilgiye ulaşılamayan bir isim, çünkü magazinsel haberlerde pek fazla yer almayan isim kendi halinde bir sanatçı olarak göze çarpıyor. ama yinede var olan bilgileri sizler için derledik.

Sibel Kirer , 1980 Belçika doğumludur. Müzik hayatına 13 yaşında doğduğu şehir olan Belçika’da başladı. Genç yaşında başladığı sahne hayatına 3000 kişilik salonlarda, gazinolarda ve dernek toplantılarında şarkı söyleyerek devam etti. Akbaş Müzik’le, 1998 yılında “Az Değilsin Abisi”, 1999 yılında “Bana Göz Kulak Ol” adlı iki albüm çalışmaları oldu.

Sibel Kirer Kimdir?

Sibel Kirer Kimdir?

Küçük Emrah + Sibel Kirer

Efendim İşitmedim (Sibel Kirer)

---Sponsor Reklamlar---

Google Aramaları:

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Dünyanın ve Türkiye'nin Top 10'ları için Top 10 sitemizi, Hayatın karmaşıklığından kurtulup rahatlatıcı bir mola vermek için Sosyal Hayat sitemizi, hayata her açıdan farklı bir yaklaşım yapmak için elit blog ve kareay sitemizi ve e okul sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Eskişehir evden eve nakliyat için Eskişehir Nakliyat bağlantımızı ziyaret edebilirsiniz.
DMCA.com Yandex.Metrica