Buradasınız : Ana Sayfa //Fenerbahçe Köşesi//Emre Belözoğlu Kadro Dışı mı Bırakıldı?

Emre Belözoğlu Kadro Dışı mı Bırakıldı?

Fenerbahçe’de Emre Belözoğlu ile Cristian Baroni arasında soyunma odasında kavga çıktığı ve Emre Belezoğlu‘nun bu yüzden kadro dışı bırakıldığı söylentileri hızla yayıldı. Emre Belözoğlu’nun kadro dışı bırakıldığı haberi ile ilgili Fenerbahçe Yönetimi tarafından bir açıklama yapılmazken, akşam saatlerinde durumun boyut değiştirdiği anlaşıldığı. Haberin ayrıntılarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Fenerebahçe’de öğle saatlerinde ortaya çıkan ve doğrulanan Emre Belözoğlu’nun kadrodışı bırakıldığı yönündeki haber, akşama doğru boyut değiştirdi. Kulüpten resmi bir açıklama yapılmazken, Emre de son kararı bekliyor.

Emre Belözoğlu Kadrodışı mı

Emre Belözoğlu Kadrodışı mı

Aykut Kocaman’ın yönetimden bazı isimlere anlattığı durum, henüz karara bağlanmazken, ağırlıktaki görüş Emre’nin kadro dışı bırakılmasından yanaydı. Ancak Emre’nin hocasından özür dilediği belirtilirken, Emre’ye verilecek cezanın para cezasına dönüşebileceği de konuşuluyor. Bursaspor maçında saha içinde takım arkadaşı Cristian ile neredeyse kavgaya dönüşecek tartışma yaşayan ve teknik direktörü Aykut Kocaman’ı öfkelendiren Emre’nin, Cristian ile tartışmasının soyunma odasında da kısa süreli devam ettiği, ancak yumruklaşmaya varmadığı da dile getirildi.

ALEX: HİÇBİR PROBLEM YOK

Fenerbahçe’nin Brezilyalı kaptanı Alex De Souza ise twitter’da kendisine sorulan “Kaptan soyunma odasında Emre ile Cristian arasında kavga oldu mu?” sorusuna,  “Cristian ve Emre hiç problem yok” yok cevabını verdi.

Etiketler: , , , ,

4 Yorum yapılmış " Emre Belözoğlu Kadro Dışı mı Bırakıldı? "

 1. ibrahim dedi ki:

  valla çok tatlısın abi keşke senin gibi olabilsem kızlar peşimi bırakmaz süpersin

 2. gamze dedi ki:

  sen bitanesn yaw seni cok seviyorm vala ilanı ask ediyorum seni coooookk sevyom seni sevmeyn ölsn bitanem bnm

 3. yagmur dedi ki:

  çok tatlısın gerçekten iyi ki geri döndün sen fenerbahçeye çok yakışıyorsun seni seviyorum askmmmmmm

 4. berkan dedi ki:

  adamronoldonun kardeşi gibi messinin kankasıgibi

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap