Buradasınız : Ana Sayfa //Beşiktaş Köşesi//Emre Belözoğlu ve Carvalhal Buluşması

Emre Belözoğlu ve Carvalhal Buluşması

Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan F.Bahçe kaptanı Emre Belözoğlu  ile Beşiktaş  Teknik Direktörü Carvalhal’in buluşması kafaları karıştırdı. Emre Belözoğlu “Ayaküstü konuştuk” derken, görüntüler öyle demiyordu!

Şok şok şok… Beşiktaş Teknik Direktörü Carvalhal ile F.Bahçeli Emre Belözoğlu  bir arada… Sarı-lacivertli ekipte teknik direktör Aykut Kocaman ile  problemler yaşayan kaptan Emre, 5 Ocak Perşembe akşamı Bebek‘te bir  restoranda Carlos Carvalhal ile yakalandı. Fox TV ekibinin çektiği  görüntülerde, sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Emre‘nin yanında  menajerler Ahmet Bulut ve Erkan Özkaya ile yeğeni Volkan Bahçekapılı da  vardı.

OPTİMUM DEDİ, BEBEK’TE ÇIKTI

Fox TV  Muhabirinin “Kaptan,  Carvalhal ile birlikte görüntülenmişsiniz?” sorusuna Emre‘nin yanıtı şu  oldu: “Optimum Alışveriş Merkezi’nde tesadüfen rastlaştık ve ayaküstü 5  dakika konuştuk. Beni A. Madrid ve Benfica istedi, oralara gitmedim,  Beşiktaş‘a mı gideceğim.” Ancak Emre, “Optimum’da karşılaştık” derken;  görüntüler Bebek‘teki ‘Happly Ever After‘ adlı restoranda çekildi.

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap