Buradasınız : Ana Sayfa //Futbol Köşesi//Emre Mor’a Teklif Yaptık

Emre Mor’a Teklif Yaptık

Fenerbahçe kulübü başkanı Aziz Yıldırım Borussia Dortmund takımında oynayan milli yıldız Emre Mor için Alman kulübüne remi bir teklif yaptıklarını dile getirdi.

Emre Mor transferi için Alman kulübüne 2 milyon avro kiralama bedeli ve 8 Milyon avro da bonservis teklifinde bulunduklarını dile getiren Aziz Yıldırım “Borussia Dortmund Emre’yi İnter’e vermek istiyor. Oradan bir oyuncuyla ilgileniyorlar bildiğim kadarıyla” yorumunda bulundu.

Fenerbahçe kadrosunda yer alan genç oyunculardan övgüyle bahseden Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım “Eljih Elmas isimli bir oyuncumuz var. Menajerler 2 yıl içinde bu çocuğun Avrupa’ya çok büyük bedellere transfer olabileceğini söylüyor. İlerde yıldız olmasını bekliyoruz. Aykut hoca da onu çok beğeniyor. Bir de Oğuz Kağan var. Onu da bu sene profesyonel yaptık. Manchester City 5 milyon avro önerdi ama reddettik. Bu sezon oynarsa kimse şaşırmasın” yorumunda bulundu.

Fenerbahçe’nin transfer çalışmalarının devam ettiğini kaydeden başkan Aziz Yıldırım takip ettikleri oyuncular olduğunu ve en az 2 tane yıldız ismin sarı lacivertli kulübe transfer olacağını sözlerine ekledi.

Galatasaray kulübü başkanı Dursun Özbek’in kulüpler birliği başkanlığına aday olmasını değerlendiren Aziz Yıldırım “ O konuyla Şekip Bey ilgileniyor. Kulüpler birliğinin daha verimli çalışması lazım. Herkes kulüplerin borç yapıp daha sonra bu borcu sildirdiğini ileri sürüyor fakat gerçek hiç de öyle değil. Bizim sırtımızdaki en büyük yük devlete ödediğimiz vergiler. Devlet amatör şubelerin üstümüzdeki yükünü almalı. Bu konuda adım atmalarını bekliyoruz. Dursun Özbek bu sorunlarla yakından ilgilenecekse onu da desteklemeyi düşünürüz. 9 branşta kulübü yönetmek ve hepsinde başarı elde etmek son derece zor oluyor. Devletin üzerimizdeki bu yükü hafifletmesi gerek ve bu anlamda kulüpler birliğinin daha aktif çalışması şart” yorumunda bulundu. Siz de en güncel spor haberlerini Youwin ve Hiperbet gibi sitelerde görebilir, yüksek kazançla elde edebilir bahis keyfini yaşayabilirsiniz.

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap