Buradasınız : Ana Sayfa //Biyografiler//Enes Erkan Kimdir?

Enes Erkan Kimdir?

Karateci Enes Erkan

Paris’te yapılan Dünya Karate Şampiyonasında Erkekler kumitede, artı 84 kilo finalinde Azeri Şahin Atamov ile karşılaşan Enes Erkan, rakibini 3-0′lık net bir skorla mağlup ederek, altın madalyanın sahibi oldu. Uzun bir aradan sonra Enes Erkan Dünya Karate Şampiyonu olamayı başardı.24.11.2012 Bu sayede tüm Türkiye ‘de ve dünyada tanınmayı başaran Enes Erkan ile ilgili bilgileri yazımızın devamında  bulabilirsiniz.

Enes Erkan

Enes Erkan

Enes Erkan Biyografisi

İnternet ortamında Dünya şampiyonumuzla ilgili net bir bilgi edinemedik. Yardımcı olacaklar Yorum bölümünden bilgi paylaşabilirler…

 

Etiketler: , , , , , ,

2 Yorum yapılmış " Enes Erkan Kimdir? "

  1. 54al54 dedi ki:

    2015te Türkiyede yapılan 50. büyükler avrupa şampiyonasında 2.likte kalan Erkan bu sene azerbaycanda ilki düzenlenecek olan Avrupa oyunlarına hazırlanmakta..

  2. 54al54 dedi ki:

    2012 pariste dünya şampiyonu oldu ardından 2013 macaristanda Avrupa şampiyonu ünvanını aldı. 2013 mersinde yapılan akdeniz oyunlarında finalde İtalyan rakibine mağlup olarak 2.likte kaldı. 2014te finlandiyadaki Avrupa şampiyonasında Avrupa şampiyonluğunu yineledi ve almanyada yapılan 2014 dünya şampiyonasında İranlı rakibini 5-4 yenerek tekrar dünya şampiyonu oldu ve karate tarihinde bir ile imza atarak üst üste 2 kere dünya şampiyonluğu ünvanını aldı..

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap