Buradasınız : Ana Sayfa //Beşiktaş Köşesi//Ertelenen Bjk-Gs Derbi Biletlerinizi Değiştirmeyi Unutmayın!

Ertelenen Bjk-Gs Derbi Biletlerinizi Değiştirmeyi Unutmayın!

Derbi Biletlerinizi Değiştirmeyi Unutmayın!
Olumsuz hava şartları nedeniyle 16 Nisan’a ertelenen Beşiktaş-Galatasaray derbi maçına bilet alan taraftarlarımıza önemli bilgilendirme. 14 Nisan Cumartesi günü oynanması gereken, ancak yoğun yağış nedeniyle hakem Hüseyin Göçek tarafından ertelenen Beşiktaş-Galatasaray Süper Final 1. hafta mücadelesi, Türkiye Futbol Federasyonu’nun kararına göre 16 Nisan Pazartesi günü saat 20.00’de yapılacaktır.
BİLETLERİNİZİ ATMAYINIZ!
14 Nisan Cumartesi günü oynanması gereken maçı izlemek için Biletix’ten bilet alan taraftarlarımızın ellerindeki biletleri atmamaları gerekmektedir.Taraftarlarımız 16 Nisan’da oynanacak derbinin yeni basılacak olan biletlerini ellerindeki biletleri göstererek alabilecektir.
BİLETLERİNİZİ STAT GİŞESİNDEN DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ
Bilet değişimi 15 Nisan Pazar günü 11.00-19.00 ve 16 Nisan Pazartesi günü 11.00-19.00 saatleri arasında Fiyapı İnönü Stadı gişelerinden yapılacaktır. Bilet değişimi yapabilmeniz için elinizde bulunan biletleri getirmeniz yeterlidir. Ellerinde bilet olmayan taraftarlarımıza bilet değişimi yapılmayacaktır.
BİLET İADE KOŞULLARI
Ellerindeki biletleri iade etmek isteyen taraftarlarımız ise, 17-18-19-20 Nisan tarihlerinde 11.00-19.00 saatleri arasında Fiyapı İnönü Stadı gişelerinden biletlerini iade ederek nakit olarak ödedikleri ücreti geri alabilecektir.
ŞEHİR DIŞINDAKİ TARAFTARLARIMIZ İÇİN İADE BİLGİSİ
14 Nisan Cumartesi günü ertelenen maç için İstanbul dışından karşılaşmaya gelen ve ellerindeki bileti iade etmek isteyen taraftarlarımız ise, önümüzdeki günlerde hem Biletix hem de resmi internet sitemizde yer alacak olan formu doldurarak bilet iadesi yapabilecektir. Bu formu doğru ve tam olarak dolduran taraftarlarımız, ellerindeki biletlerini de mektuba ekleyerek Süleyman Seba Caddesi No:48 BJK Plaza B Blok Giriş Katı / Akaretler – Beşiktaş / İSTANBUL adresindeki kulübümüze göndermeleri gerekmektedir. Mektubun kulübümüze ulaşmasını takiben 2 hafta içerisinde taraftarlarımızın kredi kartlarına veya hesap numaralarına ücret iadeleri yapılacaktır.
KOMBİNE KART SAHİPLERİ İÇİN BİLGİLENDİRME
Kombine kart sahibi taraftarlarımız 16 Nisan Pazartesi akşamı saat 20.00’de oynanacak Beşiktaş-Galatasaray derbisini her zaman olduğu gibi turnikeden geçerek izleyebileceklerdir.
3’LÜ AVANTAJLI PAKET SATIN ALAN TARAFTARLARIMIZ YENİ BİLETLERİNİ STAT GİŞESİNDEN ALABİLİR
Süper Final’deki 3 maçımız için avantajlı 3’lü paket alan taraftarlarımız, sadece 16 Nisan Pazartesi günü oynanacak Beşiktaş-Galatasaray karşılaşmasının yeni basılacak biletlerini 15 Nisan Pazar günü 11.00-19.00 ve 16 Nisan Pazartesi günü 11.00-19.00 saatleri arasında Fiyapı İnönü Stadı’ndaki gişelerden alabilirler. Fenerbahçe ve Trabzonspor karşılaşmaları için alınan biletlerin değiştirilmesine gerek bulunmamaktadır.

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap