Buradasınız : Ana Sayfa //Magazin//Eser Yenenler’in Yeni Sevgilisi Deniz Özde Sürmeli Kim?

Eser Yenenler’in Yeni Sevgilisi Deniz Özde Sürmeli Kim?

Deniz Özde Sürmeli – Eser Yenenler Aşkı

Çok Güzel Hareketler’le yavaş ama emin adımlarla basamakları çıkan sempatik ve mütevazi kişiliği ile sevilen Eser Yenenler, aynı projede yer alan ve dostlukları okul yıllara dayanan Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak birlikte 3 Adam ile canlı talk show yapmaya başlamıştı. Bununla da yetinmeyen  Eser Yenenler, Acun ILICALI’nın da desteğini almayı başarınca Yetenek Sizsiniz Türkiye jüri üyeliğinde karşımıza çıktı. Bu süreçte özel hayatıyla çok fazla gündeme gelmeyen Eser Yenenler,Zeynep Farah Abdullah ile uzun süreli bir aşk yaşamış ve bu ilişkisi geçtiğimiz günlerde sona ermişti.
Bir süredir ismi kimle adı anılmayan Eser Yenenler bir eğlence mekanında yeni aşkı 2013 Best Model ikincisi Deniz Özde Sürmeli ile samimi bir şekilde görüntülendi. Şimdilik bir açıklama gelmese de eğlence mekanında yaşanalar Eser Yenenler’in yeni sevgilisi  Deniz Özde Sürmeli dedirtti. Peki önümüzde ki günlerde magazin basınında adını sıkça duyacağımızı umduğumuz  2013 Best Model ikincisi Deniz Özde Sürmeli kimdir?
Deniz Özde Sürmeli adına internet sitesi mevcut olup hakkında ki detaylara ulaşabilirsiniz. http://www.denizozdesurmeli.com/

Deniz Özde Sürmeli

Deniz Özde Sürmeli

Deniz Özde Sürmeli resim

Deniz Özde Sürmeli

Deniz Özde Sürmeli

Deniz Özde Sürmeli

2013 Best Model ikincisi Deniz Özde Sürmeli kim

Deniz Özde Sürmeli

2013 Best Model ikincisi Deniz Özde Sürmeli kimdir

Farah Zeynep Abdullah

          Eser Yenenler’in Eski Sevgilisi        Farah Zeynep Abdullah

Etiketler: , , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap