Buradasınız : Ana Sayfa //Son Dakika Haberleri//Eskişehir’deki Patlamada 4 Kişi Öldü 22 Haziran 2012

Eskişehir’deki Patlamada 4 Kişi Öldü 22 Haziran 2012

Eskişehir’de Organize Sanayi Bölgesi karşısında bulunan Oto Tamirciler ve Tornacılar Sitesi’ndeki makine imalatı yapan bir atölyede meydana gelen patlamada ilk belirlemelere göre 4 kişi yaşamını yitirdi. Görgü tanıklarının ve çevre işyerlerinde çalışanların ifadelerine göre, önce büyük bir patlama sesi duyuldu, daha sonra patlamanın olduğu yerden dumanlar yükselmeye başladı. Patlamayla birlikte iş yerini boşaltan çalışanlardan 4 kişi çıkamadı. İçerde kalan 3 kişinin yanarak can verdiği tespit edildi.

Eskişehir'de patlama 3 ölü 22 Haziran 2012

Eskişehir’de patlama 3 ölü 22 Haziran 2012

Organize Sanayi Bölgesi karşısındaki Oto Tamirciler ve Tornacılar Sitesi’ndeki makine imalatı yapan bir atölyede saat 14.00 sıralarında, henüz belirlenemeyen bir nedenle patlama meydana geldi. Patlamanın ardından yangın çıkarken, 3 işçi içeriden çıkamadı. 3 kişi atölyede yanarak can verdi.

Yaralıların da olduğu belirtilirken, olay yerine çok sayıda itfaiye, 112 ambulansı ve polis ekipleri sevk edildi. Yangını kontrol altına alıp söndüren itfaiye ekipleri, 3 kişinin yanmış cesedini buldu. Olayla ilgi soruşturmanın sürdürüldüğü bildirildi.

Olay yerinden ilk görüntüler!

http://www.youtube.com/watch?v=1PCw8UuHwDY

Etiketler: , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap