Buradasınız : Ana Sayfa //Kitap Tavsiyeleri//Esra Erol Sessiz Kadınlar Kitabı Çıktı!

Esra Erol Sessiz Kadınlar Kitabı Çıktı!

Esra Erol’da Evlen Benimle programını sunan Esra Erol evlilik programından edindiği kadın yaşamı hakkındaki bilgilerle bir kitap yazdı. Sessiz Kadınlar Kitabının amacı, kadınların çektiği toplumsal acıların sesinin duyurabilmek. Kadınların hangi şartlar altında nasıl yaşam mücadelesi verdiğinin anlatan Erol, Sessiz Kadınlar adlı kitabında da bahsettiği gibi sıradan bir vatandaş olarak kitabı yazdığını ifade ediyor. Toplumumuzda kadının yeri ve önemi, kültürel farklılıklar arasında kadınların çırpınışlarından dem vuran Esra Erol‘un Sessiz Kadınlar kitabını okumanızı tavsiye ediyoruz. Esra Erol’un ikinci kitabı Sessiz Kadınlar’ın geliri ‘Umut Evi’ne bağışlanacak, umutsuz kadınlara yönelik oluşturulan bu projeye Sessiz Kadınlar kitabını satın alarak katkıda bulunabilirsiniz.

Esra Erol Sessiz Kadınlar Kitabı

Esra Erol Sessiz Kadınlar Kitabı

Sessiz Kadınlar Kitabı Arka Kapak Yazısı

“Aslında benim kim olduğum hiç önemli değil. Sadece bu ülkenin bir vatandaşı olarak elimden geldiği, gücüm yettiği kadarıyla insana ve kadına hak ettiği değeri vermeyi kendimce misyon edindim. Karanlıktan çıkarıp aydınlığa kavuşturma isteği benimki… Hayatın iç huzurla başladığına inananlardanım. Huzur ve umut öylesine tesirli bir ilaç ki hastayı yatağından kaldırır…
Bu kadınların çığlığını duyun!.. Dinleyin onları, fark edin… Yalnızlık ve sahipsizlik insanı manevi anlamda dört duvar arasına hapseder.
En korunmasız ve zayıf kesimde kadınlar. Yaşadıkları her türlü şiddet yalnızca bedenlerine zarar vermiyor; hak arama arzusunu zayıflatıyor…
Ben her gün birazdan hikayelerini okuyacağınız gibi kadınlarla beraberim. Onlardan başka hikayem yok; olamaz da. Siz de duyun, siz de bilin istedim bu hikayeleri.
Sessizliklerine kulak verin. Onlara birlikte umut olalım…”

Sessiz Kadınlar Kitap Bilgileri

Yayın Yılı: 2013

Yazarı: Esra Erol

Yayınevi: Turkuvaz Kitap

Sayfa Sayısı: 176

Fiyatı: 12.00 TL

 

 

Etiketler: , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap