Buradasınız : Ana Sayfa //Ekonomi Haberleri//Ev Bulmak Artık Daha Kolay

Ev Bulmak Artık Daha Kolay

İster yaz olsun ister kış olsun sokaklarda dolaşarak ev aramak kadar zoru yoktur. İnternet üzerinden beğenebileceğinizi düşündüğünüz evler de bile teker teker hepsini gezmek zorundasınız. Hâlbuki aradığımız kriterlere göre seçenekleri iyice daraltıp, normalde hiç bakmayacağımız evlere zaman ayırmaktan kurtulabilsek ne güzel olur. Tüm bunları düşünürken karşıma Zingat.com çıktı. Bu siteye denk geldiğim için nasıl sevindim anlatamam, ev arayışı benim için artık çok daha kolay.

zingat

Mahalle Mahalle İnceleme

Aramalarınızı yaparken istediğiniz ili, ilçeyi hatta mahalleyi yazarak arama yapabiliyorsunuz. Hatta özel bir site mi var ev edinmek istediğiniz? Hemen site üzerindeki arama motoruna yazın sitenin adını, o sitedeki tüm satılıklar birer birer karşınıza çıksın. Yaptığınız aramaları istediğiniz şekilde sıralayabiliyorsunuz. Danışmandan, inşaat firmasından olan evleri aynı anda sonuçlarda görebildiğiniz gibi sadece istediğiniz satıcı seçeneğini seçerek de inceleme yapabiliyorsunuz. Konut ve işyeri olarak kategoriler arasından sadece istediklerinizi seçebiliyorsunuz. Konumunu belirlemekse zaten çok kolay oluyor. İl seçeneğini girdikten sonra sistem otomatik olarak karşınıza ilçeleri ve mahalleleri çıkarıyor. Eğer genel bir arama yapmak istiyorsanız sadece il seçeneğini girmeniz yeterli.

Ayrıntılı Arama Seçenekleri Burada

Daha da ayrıntılı arama yapmak istiyorsanız başka seçeneklerde sitede hizmetinize sunulmuş durumda. Bütçemi aşacak evlere bakarak zaman kaybetmek benim hiç işime gelmiyor açıkçası. Ayrıca gözüm de kalıyor, sonra baktığım diğer evler içime sinmiyor. En iyisi fiyatı beni aşan evleri hiç sıralamaya almadan inceleme yapmak diye düşünüyorum. Zingat.com sitesinde de fiyat seçeneğine istediğim tutarı girerek sadece beni ilgilendiren evler ile ilgili araştırma yapabiliyorum. Bu araştırmayı da sadece satılık değil, kiralık evlerde de yapabiliyorum. Aklımdaki eve daha hızlı ulaşmak için tahmini metrekare alanını doldurdum mu tamamız. Artık ev ilanları bir bir önüme gelebilir. Ben de bunlar arasından aklıma uyanları gezebilir, hızlıca sonuca ulaşabilirim.

Ev aramak düşündüğümden daha da kolay oldu gerçekten. İlanları incelerken bir diğer artısı da liste şeklinde görebildiğiniz tüm ilanları harita üzerinde de görebiliyorsunuz. Böylece evin konumu tam olarak nerede, ulaşım nasıl olur gibi konularda daha rahat fikir sahibi olabiliyorsunuz.

Ev Arayanlar Ev Satanlar

Ben Zingat.com sitesinin ev arayanlar kısmından yararlandım. Ama ileride evimi satmak istersem de bu siteden yararlanacağım kesin. İlanlar hem güncel tutuluyor hem de belli şartlara uyan ilanlar yayınlanıyor. Kaliteli bir sunum olduğu için ev arayanların da ev sahiplerine ulaşması daha kolay oluyor.  Siz de artık bir yuvam olsun diyorsanız aramaya Zingat.com adresinden başlayın derim.

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap