Buradasınız : Ana Sayfa //Teknoloji//Facebook Neden Açılmıyor? 21 Eylül 2018

Facebook Neden Açılmıyor? 21 Eylül 2018

Facebook Açılmıyor 21.09.2018

Facebook ile ilgili yaşanan sorunlara dair çözüm ve öneriler YORUMUNUZ bölümünde paylaşılmaktadır. Şu an ülkemizde ve sınırlarımızda yaşanan önemli olaylar nedeniyle, sosyal paylaşım sitelerinde birçok paylaşım yapılıyor. Özellikle Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlarda birçok kesim farklı görüşleri içeren paylaşımlarda bulunuyor.

Facebooka Girilmiyor

Facebooka Girilmiyor

Facebook Giriş hakkında önemli uyarı!

Güncelleme sonrası Facebook’a giremeyen kullanıcılar Facebook ayarlarındaki dil seçeneğini İngilizce (English) yaparak bağlantı sorununu çözebilirler.

Facebook ve Twitter‘ın bu paylaşımlar nedeniyle bir erişim engeline maruz kalmaları oldukça muhtemel görünüyor.

Son olarak 28 Haziran 2016 salı günü saat 21:30 civarı İstanbul Atatürk Havalimanı’nda meydana gelen bombalı patlamalar sonrası özellikle Twitter ve Facebook‘ta olayla ilgili paylaşımlar yapılmaya başlanmıştı. Sosyal medya sitelerini kontrol altında tutabilmek için erişim engeli gelmiş olabilir.

İstanbul’da yaşanan patlamalar sonrası olayın olduğu Atatürk Havalimanı’na yakın bölgelerde geniş güvenlik önlemleri alınmış durumda.

Facebook kapatılmadan hemen önce sitede İstanbul’daki patlamalarla ilgili yapılan paylaşımlar arasında provokasyona neden olabilecekler de olduğu için Facebook’a erişimin engellendiğini düşünüyoruz.

Etiketler: , , , ,

4.789 Yorum yapılmış " Facebook Neden Açılmıyor? 21 Eylül 2018 "

  1. Merve Özbek dedi ki:

    Semes kodu su istiyorum

  2. kurt dedi ki:

    facebook komple gitti.

  3. Yağız dedi ki:

    Evt bende bu sayfa goeuntulemiyor yazıyor help

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap