Buradasınız : Ana Sayfa //Teknoloji//Facebook Neden Açılmıyor 05 Temmuz 2015

Facebook Neden Açılmıyor 05 Temmuz 2015

Facebook Neden Açılmıyor 05 Temmuz 2015

Facebook’ta yaşanan sorunlar yüzünden bir çok kullanıcı çıldırmak hatta delirmek üzere diyebiliriz. Geçtiğimiz günlerde popüler sosyal paylaşım platformu Facebook erişime kapatılmış ve kısa bir süre içinde tekrar erişime açılmıştı. Facebook’un kapalı olduğu süre içinde siteye girmek isteyen kullanıcılar, DNS değiştirme gibi yöntemler uyguladı.  Ancak bu problemi daha çok mobil cihazlardan Facebook’a girmek isteyenler yaşıyor. Sizlere tavsiyemiz mobil cihazlarınızın internet ayarlarını sıfırlamanız yönünde olacaktır.

---Reklamlar---

Facebook’a Erişim Engellendi mi? 05.07.2015

Sosyal paylaşım platformu Facebook’a erişim 6 Nisan 2015 pazartesi günü saat 14:00 civarı engellendi. Aynı erişim engeli kararı kapsamında Youtube ve Twitter’a erişim de engellendi. Bu kararın gerekçesinin öldürülen savcıyla ilgili haberler olduğu iddia ediliyor. Ancak engelleme kararının arkasında kullanıcıların öğrenmesinden çekinilen farklı konuların olduğu düşünülüyor.

Bu akşam Facebook’a girmek isteyip de giremeyenler var mı merak ediyorum ancak ben Facebook’a giremiyorum. Bilgisayarımda ya da internet bağlantım da herhangi bir değişiklik yapmadım. Benim gibi Facebook’a giremeyenler varsa yazının altındaki yorum kısmında belirtirse sevinirim.  05 Temmuz 2015 Facebook Açılmıyor, nedeni yine Facebook serverlarından ya da internet bağlantısından kaynaklanan bir sorun, sorun sizde değil bir süre sonra tekrar deneyiniz. Yorumlar bölümünde çözüm önerileri de var yardımcı olabilir. 05.07.2015 Facebook’ta ciddi bir problem mi var yoksa lokal bir sorun mu henüz tam bir açıklama yok ama Facebook’a girilemiyor.

Güncelleme : 05 Temmuz 2015 Facebook Açılmıyor!

05.07.2015 00:01 dan sonra Facebook ana makineye bağlantı sorunu yaşanıyor. Çoğu Facebook kullanıcısı bu aralar giriş yapamıyor.Ancak bu sorun gelip geçici bir sorun. Facebook ana makinelerde kısa süreli bir bakım yapıyor. Facebook neden açılmıyor, Facebook’a neden girilmiyor, Facebook hesabım neden açılmıyor gibi panikler yaşamayın.Gelip geçici bir sorun ve bu sorun çok kısa süreli olacak.

Facebooka Girilmiyor

Facebooka Girilmiyor

Araştırmalarımız sonucu Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg’in 19 Şubat 2012 tarihinde yaptığı bir açıklama olduğu iddia edilen bir yazıya ulaştık. Açıklamaya göre Mark Zuckerberg “Facebook’un yönetimi çok stresli, bundan dolayı Mart 2013’de Facebook kısa bir süreliğine kapanacak”. sözü üzerine şunu anlamak hiçte zor değil : her şey elimizde, bize bağımlısınız :))

Bu açıklama ne kadar doğru bilinmez ama şu anda yaşadığımız problem, bu açıklamayı doğrular nitelikte.

---Reklamlar---

Google Aramaları:

  facebook açılmıyor,facebooka giremiyorum,facebook neden açılmıyor,facebooka neden gıremıyorum,facebook giriş sayfası açılmıyor,facebook kapandimi,facebook a neden giremiyorum,facebook bağlantı sorunu,facebookta sorun mu var,facebook giremiyorum

Etiketler: , , , , , , , , ,

3.457 Yorum yapılmış " Facebook Neden Açılmıyor 05 Temmuz 2015 "

 1. hakancan diyor ki:

  Arkadaş lar iki hesabım var ve birine giremiyorum. Zannedersem profil resmi mi şikayet etmişler. Diğer hesabıma girebiliyorum. Ne yapmalıyım. İnternet ten araştırdım ama pek yardimci olmadi. Geri nasıl açarım bu hesabi mi.

 2. aysun diyor ki:

  Sen beles 2gb kullandigin icin giremiyosun. Bizim sorun guncellestirme yapmadigimiz icinmis. 2 gb beles olmayan netimiz i yettiremedigimiz icin yapamiyorz guncellestirme :)))

 3. adem diyor ki:

  Ramazan 2gb beleş interneti aldığınız için faceye girmiyo arkdaşla bi hatta ikisi birden olmuyor

 4. Cem diyor ki:

  Arkadaslar speed vpn yi indirip kurun faceye giriyor..

 5. Cem diyor ki:

  Ne facebook nede twitter a giremiyorum engel mi var ? Cihazlardan mı kaynaklanıor?

 6. aysun diyor ki:

  Hayir sorun tlfnda mi yoksa bizden kaynaklanmayan genel bi problem mi. Bilelim de tlfonu kurcalayip çırpınmayalim.

 7. şükan diyor ki:

  Evet girilmiyor facebook a bilgisi olan varmı

 8. aysun diyor ki:

  Sadece face degil gmaile de giremiyorm. Benim tlfnda mi sıkıntı var anlamadim. Sinirlerim bozuluyor.

 9. İbrahim diyor ki:

  Bilgisayardan faceye giremiyorum (lütfen tarayıcı pencereni kapatıp yeniden açmayı dene).Diyor Ne yapmalıyım

 10. aslan diyor ki:

  Facebook a giremiyorum mobil uygulamadan neden acaba

 11. hüseyin diyor ki:

  üzgünüz bi hata oluştu diyor

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap
DMCA.com Kişisel Web Siteleri Yandex.Metrica