Buradasınız : Ana Sayfa //Teknoloji//Facebook Neden Açılmıyor 10 Şubat 2016

Facebook Neden Açılmıyor 10 Şubat 2016

Facebook Neden Açılmıyor 10 Şubat 2016

Şu an ülkemizde ve sınırlarımızda yaşanan önemli olaylar nedeniyle, sosyal paylaşım sitelerinde birçok paylaşım yapılıyor. Özellikle Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlarda birçok kesim farklı görüşleri içeren paylaşımlarda bulunuyor. 10.02.2016

---Reklamlar---

Facebook Giriş hakında önemli uyarı!

Güncelleme sonrası Facebook’a giremeyen kullanıcılar Facebook ayarlarındaki dil seçeneğini İngilizce (English) yaparak bağlantı sorununu çözebilirler.

Facebook ve Twitter‘ın bu paylaşımlar nedeniyle bir erişim engeline maruz kalmaları oldukça muhtemel görünüyor.

Son olarak 10 Ekim 2015 cumartesi günü saat 10:00 civarı Ankara Gar Meydanı’nda meydana gelen bombalı patlamalar sonrası özellikle Twitter ve Facebook’ta olayla ilgili paylaşımlar yapılmaya başlanmıştı. Sosyal medya sitelerini kontrol altında tutabilmek için erişim engeli gelmiş olabilir.

Ankara’da yaşanan patlamalar sonrası olayın olduğu Gar Meydanı’na yakın bölgelerde olayları protesto etmek için toplanan gruplar ile polis arasında arbede yaşanmaya başladı. Polis Kızılay’da protesto için toplananlara gaz bombası ile müdahale ediyor. Bölgeden zaman zaman silah sesleri de duyuluyor. Ankara’da yaşayanlara Kızılay ve çevresine gitmemeleri tavsiye ediliyor.

Facebook kapatılmadan hemen önce sitede Ankara’daki patlamalarla ilgili yapılan paylaşımlar arasında provokasyona neden olabilecekler de olduğu için Facebook’a erişimin engellendiğini düşünüyoruz.

---Reklamlar---

Google Aramaları:

  facebook açılmıyor,facebooka giremiyorum,facebook neden açılmıyor,facebooka neden gıremıyorum,facebookta sorun mu var,facebook a neden giremiyorum,facebook giriş sayfası açılmıyor,facebook a giremiyorum,facebook giremiyorum,facebook kapandimi

Etiketler: , , , , , , , , , ,

4.056 Yorum yapılmış " Facebook Neden Açılmıyor 10 Şubat 2016 "

 1. Misafir diyor ki:

  Birden oldu.Facebook a girilmiyor ??? !!!!

 2. nehir diyor ki:

  bir turlu faceye girmiyorum cildiricam

  • Fırat diyor ki:

   Aynn bnde giremiyorum dün aksamdan beri delireceğim

   • [email protected] diyor ki:

    arkadaşlar facebook şifresini unutanlar yardım

  • joney sins diyor ki:

   aynn ben de 2 gündür faceye giremiorum

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap - Gündemi takip etmek için Haber Sırası sitemizi ziyaret edin.
Yandex.Metrica