Buradasınız : Ana Sayfa //Teknoloji//Facebook Neden Açılmıyor 31 Ocak 2015

Facebook Neden Açılmıyor 31 Ocak 2015

Facebook ile ilgili Yaşadığınız Sorunların Çözüm Yolları Yorumlarda

Bu akşam Facebook’a girmek isteyip de giremeyenler var mı merak ediyorum ancak ben Facebook’a giremiyorum. Bilgisayarımda ya da internet bağlantımda herhangi bir değişiklik yapmadım. Benim gibi Facebook’a giremeyenler varsa yazının altındaki yorum kısmında belirtirse sevinirim.

---Reklamlar---

31 Ocak 2015 Facebook Açılmıyor, nedeni yine Facebook serverlarından ya da internet bağlantısından kaynaklanan bir sorun, sorun sizde değil bir süre sonra tekrar deneyiniz. Yorumlar bölümünde çözüm önerileri de var yardımcı olabilir.

31.01.2015 Facebook’ta ciddi bir problem mi var yoksa lokal bir sorun mu henüz tam bir açıklama yok ama Facebook’a girilemiyor.

Güncelleme: 31 Ocak  2015 Facebook Açılmıyor!

31.01.2015 00:01 dan sonra Facebook ana makineye bağlantı sorunu yaşanıyor. Çoğu Facebook kullanıcısı bu aralar giriş yapamıyor.Ancak bu sorun gelip geçici bir sorun. Facebook ana makinelerde kısa süreli bir bakım yapıyor. Facebook neden açılmıyor, Facebook’a neden girilmiyor, Facebook hesabım neden açılmıyor gibi panikler yaşamayın.Gelip geçici bir sorun ve bu sorun çok kısa süreli olacak.

Facebooka Girilmiyor

Facebooka Girilmiyor

Araştırmalarımız sonucu Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg’in 19 Şubat 2012 tarihinde yaptığı bir açıklama olduğu iddia edilen bir yazıya ulaştık. Açıklamaya göre Mark Zuckerberg “Facebook’un yönetimi çok stresli, bundan dolayı Mart 2013’de Facebook kısa bir süreliğine kapanacak”. sözü üzerine şunu anlamak hiçte zor değil : her şey elimizde, bize bağımlısınız :))

Bu açıklama ne kadar doğru bilinmez ama şu anda yaşadığımız problem, bu açıklamayı doğrular nitelikte.

---Reklamlar---

Google Aramaları:

  facebook açılmıyor,facebook neden açılmıyor,facebook kapandimi,facebooka neden gıremıyorum,facebook a neden giremiyorum,facebooka giremiyorum,facebook giriş sayfası açılmıyor,facebook bağlantı sorunu,face açılmıyor,facebook calismiyor

Etiketler: , , , , , , , , ,

3.047 Yorum yapılmış " Facebook Neden Açılmıyor 31 Ocak 2015 "

 1. dnzozr diyor ki:

  Herkeste ayni sorun varken neden herkes baqlanamiyom diyo ulen bende baqlanamiyom desem kim yardimci olacak en iyisi sabretmek:)

 2. büşra diyor ki:

  Arkadaşlar bende bağlanamiyorum ama operaminiden bağlaniyorum

 3. murat diyor ki:

  Kac gundur giremiyorum facebook diyer arkadaslarda sorun yokken ben neden sorun yasiyorum anlamiyorum nezaman duzelecek bu sorun wividen baglaniyorum ama kendi internetimden sorun yasiyorum

 4. Burak diyor ki:

  Bu Web sayfası mevcut değil

  https://www.facebook.com/ adresindeki Web sayfası geçici olarak hizmet dışı veya kalıcı olarak başka bir Web adresine taşınmış. (BÖYLE YAZIYOR)

 5. elif diyor ki:

  sevgilimin feysi açılmıyor telefondan girildiğinde başka bir tarayıcıdan deneyin filan yazıyor pcden girildiğinde bilgisayarının temizlenmesi gerekiyor yazısı çıkıyor anlayamadık ne olduğunu bir fikri olan var ise yazabilirmisiniz

 6. özlemkoç keer diyor ki:

  hesabıma ulaşamıyorum

 7. özlemkoç keer diyor ki:

  facebokuma giremiyorum

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap
DMCA.com Yandex.Metrica