Buradasınız : Ana Sayfa //Teknoloji//Facebook Neden Açılmıyor 29 Temmuz 2015

Facebook Neden Açılmıyor 29 Temmuz 2015

Facebook Neden Açılmıyor 29 Temmuz 2015

Facebook’ta yaşanan sorunlar yüzünden bir çok kullanıcı çıldırmak hatta delirmek üzere diyebiliriz. Geçtiğimiz günlerde popüler sosyal paylaşım platformu Facebook erişime kapatılmış ve kısa bir süre içinde tekrar erişime açılmıştı. Facebook’un kapalı olduğu süre içinde siteye girmek isteyen kullanıcılar, DNS değiştirme gibi yöntemler uyguladı.  Ancak bu problemi daha çok mobil cihazlardan Facebook’a girmek isteyenler yaşıyor. Sizlere tavsiyemiz mobil cihazlarınızın internet ayarlarını sıfırlamanız yönünde olacaktır.

---Reklamlar---

Facebook’a Erişim Engellendi mi? 29.07.2015

Sosyal paylaşım platformu Facebook’a erişim 6 Nisan 2015 pazartesi günü saat 14:00 civarı engellendi. Aynı erişim engeli kararı kapsamında Youtube ve Twitter’a erişim de engellendi. Bu kararın gerekçesinin öldürülen savcıyla ilgili haberler olduğu iddia ediliyor. Ancak engelleme kararının arkasında kullanıcıların öğrenmesinden çekinilen farklı konuların olduğu düşünülüyor.

Bu akşam Facebook’a girmek isteyip de giremeyenler var mı merak ediyorum ancak ben Facebook’a giremiyorum. Bilgisayarımda ya da internet bağlantım da herhangi bir değişiklik yapmadım. Benim gibi Facebook’a giremeyenler varsa yazının altındaki yorum kısmında belirtirse sevinirim.  29 Temmuz 2015 Facebook Açılmıyor, nedeni yine Facebook serverlarından ya da internet bağlantısından kaynaklanan bir sorun, sorun sizde değil bir süre sonra tekrar deneyiniz. Yorumlar bölümünde çözüm önerileri de var yardımcı olabilir. 29.07.2015 Facebook’ta ciddi bir problem mi var yoksa lokal bir sorun mu henüz tam bir açıklama yok ama Facebook’a girilemiyor.

Güncelleme : 29 Temmuz 2015 Facebook Açılmıyor!

29.07.2015 00:01 dan sonra Facebook ana makineye bağlantı sorunu yaşanıyor. Çoğu Facebook kullanıcısı bu aralar giriş yapamıyor.Ancak bu sorun gelip geçici bir sorun. Facebook ana makinelerde kısa süreli bir bakım yapıyor. Facebook neden açılmıyor, Facebook’a neden girilmiyor, Facebook hesabım neden açılmıyor gibi panikler yaşamayın.Gelip geçici bir sorun ve bu sorun çok kısa süreli olacak.

Facebooka Girilmiyor

Facebooka Girilmiyor

Araştırmalarımız sonucu Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg’in 19 Şubat 2012 tarihinde yaptığı bir açıklama olduğu iddia edilen bir yazıya ulaştık. Açıklamaya göre Mark Zuckerberg “Facebook’un yönetimi çok stresli, bundan dolayı Mart 2013’de Facebook kısa bir süreliğine kapanacak”. sözü üzerine şunu anlamak hiçte zor değil : her şey elimizde, bize bağımlısınız :))

Bu açıklama ne kadar doğru bilinmez ama şu anda yaşadığımız problem, bu açıklamayı doğrular nitelikte.

---Reklamlar---

Google Aramaları:

  facebook açılmıyor,facebooka giremiyorum,facebook neden açılmıyor,facebooka neden gıremıyorum,facebook giriş sayfası açılmıyor,facebook kapandimi,facebook a neden giremiyorum,facebook bağlantı sorunu,facebookta sorun mu var,facebook a giremiyorum

Etiketler: , , , , , , , , ,

3.516 Yorum yapılmış " Facebook Neden Açılmıyor 29 Temmuz 2015 "

 1. yelda diyor ki:

  Bazı resimler bi açılıyor bi açılmıyor haber kaynaginda

 2. kutay diyor ki:

  benim faceye giriyor. Ama çok sağlıklı değil cok yavas oyunlar geç açılıyor mesela. Sadece face değil internette de sorun var galiba internette de yavaslama var.

 3. Hack diyor ki:

  Sıkıntıya gerek yok kapatıldı .s

 4. FazlaBakma KafaYapar diyor ki:

  Gardaş, Bacı ne 1 saati ne 2 saati ben 5 gundur gıremıyorum 2 feyısım grmıyo bırı 2 gundur aynı hatayı wrıyodu yanı hesabınız gecıcı olarak kapalı dıo öburu 2 gundur grıyodum öyle bışy demıyodu bırını durttum grış kayboldu dedı tkrar grdım oda aynı hata .s tl ayarlarını sıfırladım müşterı memmunu yetını aradım ayarları göndrdı bk saat 01:35 26 tembuz hala grecem 5 gun oldu

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap
Yandex.Metrica