Buradasınız : Ana Sayfa //İnternet Siteleri//Facebook Haber Kaynağı Neden Açılmıyor? 11.04.2018

Facebook Haber Kaynağı Neden Açılmıyor? 11.04.2018

Facebook Haber Kaynağı Akışı Neden Açılmıyor? 11 Nisan 2018

Dünyanın ve Türkiye’nin en çok kullanıcısına sahip sosyal paylaşım sitesi Facebook, bugün kullanıcılarını kötü bir sürprizle karşılıyor. Facebook haber kaynağı açılmıyor! Anasayfanızda arkadaşlarınız ve beğendiğiniz sayfaların son paylaşımlarının yer aldığı facebook haber akışı açılmıyor. Facebook haber kaynağı neden açılmıyor ve çözümü nedir? Haberin devamında göz atınız.

facebook haber kaynağı neden açılmıyor

facebook haber kaynağı neden açılmıyor

Sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta haber kaynağına erişim sağlanamıyor. Bunun nedenini şu anda kimse net olarak bilmiyor. Tahminimizce Facebook, Haber Kaynağı sisteminde bir takım değişikliklere gidiyor.

Facebook’ta bu sabah haber kaynağını göremeyen kullanıcılar şaşkına döndü. Bazı kullanıcılar önce sorunun internetten kaynaklandığını düşündü. Ancak sıkıntının Facebook’tan kaynaklandığı anlaşıldı. Kullanıcılar haber kaynağını görüntülemek isteyince beyaz ekranla karşılaşıyor. Mobil kullanıcılar da benzer bir sorun yaşıyor. Facebook hesaplarına cep telefonlarından ulaşmaya çalışan kullanıcılar haber kaynağından yapılan hiç bir güncellemeye ulaşamıyor.

Çözüm

Facebook Haber Kaynağı’nın açılmaması sizinle ilgili bir durum değil. O yüzden şu an için yapabileceğiniz tek şey maalesef beklemek olacak.

Etiketler: , ,

3 Yorum yapılmış " Facebook Haber Kaynağı Neden Açılmıyor? 11.04.2018 "

  1. Aydın efe dedi ki:

    Haber kaynağım açılmıyor,sürekli bu sorun devam ediyor

  2. esma dedi ki:

    facebookta haber kaynagim acilmiyor bildirimlerimi goremiyorum

  3. yiğit dedi ki:

    Haber kaynagim bildirimler ve sayfa guruplara giremiyorum

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap