Buradasınız : Ana Sayfa //Teknoloji//Facebook Zaman Tüneli Nasıl Kaldırılır?

Facebook Zaman Tüneli Nasıl Kaldırılır?

Dünya genelinde en çok üyesi bulunan sosyal paylaşım sitesi Facebook kısa bir süre önce Zaman Tüneli (timeline) ismini verdiği ve kullanıcıların kendi profil sayfalarında görsel değişiklikler içeren bir sistemi kullanıcıların hizmetine sundu. Şimdilik sadece kullanıcının isteği ile geçiş yapılan Zaman Tüneli sistemine 1 Nisan 2012 itibariyle bütün kullanıcılar otomatik olarak geçirilecek.

facebook zaman tüneli nasıl iptal edilir

facebook zaman tüneli

Facebook zaman tüneli uygulamasına kendi isteğiyle geçiş yapmış fakat sisteme alışamayıp eski sisteme geri dönmek isteyenler için zaman tünelini iptal etmek mümkün değil. Şu anda bu konuda uygulanabilecek bir tek çözüm bulunuyor. Facebook profil sayfasını eski görünümde kullanmak için Internet Explorer tarayıcısının 7 sürümünü kullanmak gerekiyor. Bu durum internet explorer 7’nin bir hizmeti değil. Yalnızca sistemde “bug” olarak nitelendirilen bir açık. Buna facebook zaman tünelini iptal etmek diyemiyoruz çünkü sistem iptal olmuyor, yalnızca internet explorer 7 kullananlar eski görünümü görüyor.

Şahsi fikrim facebook zaman tüneline geçenlerin, sistemi iptal etmeye çalışmak yerine sisteme alışmaya çalışmaları yönünde, çünkü yukarıda da yazdığım gibi kısa bir zaman sonra bütün kullanıcılar yeni sisteme otomatik olarak geçirilecek ve bir daha eski sistemi kimse göremeyecek.

Etiketler: , , , , , , , ,

17 Yorum yapılmış " Facebook Zaman Tüneli Nasıl Kaldırılır? "

 1. hasan dedi ki:

  lan bu zaman tünelin boktan farkı yok beeeeeeee

 2. gulben dedi ki:

  zaman tüneli istemiyoruz

 3. firuzan dedi ki:

  allah belanızı versin

 4. volki dedi ki:

  nah çıkarsınız.

 5. akıllı kız dedi ki:

  lan ne boktan şeyler yapıyonuz yhaaa…çıkmak istiyorum qardeşim bhen…

 6. umut dedi ki:

  zaman tünelinden eski profilime geçmek isterken facem çalındı geri alamıyorum

 7. sevda gül dedi ki:

  ben böle yapıyorsunuz bir sistem görmedim kafanıza göre bişeyler yapıyosunuz burda kullanıcıların hiç bir fikir ve düşüncelerinin sizin için degeri yok sizin amacınız facebook kullandırmaMamak galiba artık ne yapıyosanız yapın iptalmi ediyosunuz yoksa cözümmü üretiyosanız yapın artık sabırda bi yere kadarrrr

 8. emre dedi ki:

  zaman tüneline bir çağre bulun çabuk kapansın !:)

 9. CoNTRoLLeR dedi ki:

  Ebru hanım sinir olduğunuz noktaları söylerseniz belki size yardımcı olabiliriz.

 10. ebru dedi ki:

  ya o zmn herkes geçsin artık şu illete ya sinir oldum

 11. CoNTRoLLeR dedi ki:

  Emel hanım yazımızda da bahsettiğimiz üzere Zaman Tüneli’nden çıkmak diye birşey söz konusu değil maalesef. Yalnızca internet explorer 7 ile geçici bir çözüm bulursunuz. Zaten herkes yakın bir zamanda otomatik olarak Zaman Tüneli sistemine geçiş yapacak.

 12. eme albayrak dedi ki:

  benim aklım almadı zaman tünelinden cıkmak istiyorum benim icin zorrr ,sevmedimmm ,,

  • cemil kayak dedi ki:

   zaman tünelinden çikmak istiyorummmmmmmmm

   • Dartanian dedi ki:

    diyor ki:Merhaba, bu bir yorumdur.Bir yroumu silmek ie7in, yf6netim paneline giriş yapın, ve yazılar ie7in yapılmış yorumları gf6rfcn. Orada yorumları dfczenlemek ya da silmek ie7in tercihler mevcuttur.

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap