Buradasınız : Ana Sayfa //Teknoloji//Facebook Zaman Tüneline Nasıl Geçilir?

Facebook Zaman Tüneline Nasıl Geçilir?

Tüm dünyada hızlı bir şekilde büyümeye devam eden sosyal paylaşım sitesi Facebook, yakın zaman önce hayata geçirdiği radikal bir yenilik olan Zaman Tüneli uygulaması ile çoğu kullanıcının tepkisini çekmişti. Zaman Tüneli uygulamasının her kullanıcı için zorunlu hale getirilmesi durumu, belki de bu tepkilerden dolayı ertelendi. Ancak Zaman Tüneli uygulamasını sevmeyenler kadar sevenler de var. Facebook’ta profilini Zaman Tüneli’ne istemeden giren ve çıkamayanlar kadar, zaman tüneline gönüllü girmek isteyenler de mevcut. Zaman Tüneline Nasıl Geçilir? sorusunun cevabını yazının devamında bulabilirsiniz.

facebook zaman tüneline nasıl geçilir?

facebook zaman tüneline nasıl geçilir?

Zaman Tüneli Hakkında Ayrıntılı Bilgi, Zaman Tüneli Nasıl Aktif Edilir?, Zaman Tüneline Geçme, Zaman Tünelinin Avantajları, Zaman Tüneli Yararları, Zaman Tüneli Faydaları

Zaman Tüneli Nasıl Aktif Edilir?

1- Facebook hesabınızda oturum açtığınızdan emin olun.

2- Buraya tıklayarak sayfaya gidin.

3- Zaman Tüneli’ni aktif et butonuna tıklayın.

4- Şimdi yayınla butonuna tıklayın ve artık zaman tünelindesiniz.

Zaman Tüneli Hakkında Ayrıntılı Bilgi

Zaman tünelinizi herkesten önce görün

Zaman tüneline geçiş yapmanızla zaman tünelinizin başkalarına açılması arasında 7 gün vardır. Bu süreyi zaman tünelinize başkaları görmeden önce istediğiniz şekli vermek için kullanabilirsiniz.

Neleri öne çıkarmak istediğinize karar verin

Kullanmaya başlamanıza yardımcı olmak için zaman tünelinizde başta sevdiğinizi düşündüğümüz fotoğraflarınız ve haberleriniz yer alacaktır. Bunlardan sevdiklerinizi öne çıkarabilir, istemediklerinizi gizleyebilir ve de zaman tünelinizdeki boşlukları anılarınızla doldurabilirsiniz.

Gönderilerinizi kimlerin görebileceğini sizin kontrolünüzdedir

Zaman tünelindeki bir gönderiyi sadece önceden izin verdiğiniz kişiler görebilecektir. Ayrıca arzu ederseniz, eskiye dönerek istediğiniz gönderinin gizliliğini değiştirebilir veya gönderiyi tamamen silebilir ya da sadece zaman tünelinde gizleyebilirsiniz.

Etiketler: , , , , ,

5 Yorum yapılmış " Facebook Zaman Tüneline Nasıl Geçilir? "

 1. ahmet artık sinirleniyor dedi ki:

  artık zaman tüneline geçmek istiyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

 2. ahmet dedi ki:

  öbür facemde geçtim yeni facede geçemiyorum

 3. rojda dedi ki:

  offf yaa olmuyor her yerde aynı şey yazıyor ama zaman tüneline geç die bi buton yok..yada varda ben mi görmüyorum yardımcı olur musunuz..

 4. Alp dedi ki:

  İşte abi bende zaman tüneline geç die bi buton yok!

 5. fidan dedi ki:

  ben zaman tülenine gececem nasıl olucak nolur bilgi verin nolur kaç günden beri ugraşıyorum ama olmuyooon

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap