Buradasınız : Ana Sayfa //Güncel Haberler//Fatih Terim Galatasaray da Devam Dedi.

Fatih Terim Galatasaray da Devam Dedi.

Fatih Terim Galatasaray Dedi.

Galatasaray camiasının kafasını kurcalayan Fatih Terim’in durumu, bugün gerçekleşen Galatasaray Spor Kulübü’nün Yıllık Olağan Genel Kurul Toplantısında  Ünal Aysal’ın açıklamasıyla netliğe kavuştu.

Fatih Terim İtalya’ya gidiyor, gidecek derken Galatasaray’a imza atacağının haberi Galatasaray taraftarını mutlu edecek gibi görünüyor. Haberin detayları yazımızın devamında

Galatasaray Spor Kulübü’nün Yıllık Olağan Genel Kurul Toplantısı başladı. Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıda, Genel Kurul Divan Başkanlığı’na Prof. Dr. Hamdi Yasaman seçildi.

Genel Kurul’da bir konuşma yapan ve faaliyet raporunu okuyan Başkan Ünal Aysal, Teknik Direktör Fatih Terim ile dönemlerinin sonuna kadar anlaştıklarını belirterek, “Fatih Terim hocamla dönemimiz için anlaştık ve el sıkıştık. Yakında yapacağımız bir toplantıyla da 2020 yılına kadar olan dönemin plan ve projesini yapacağız.” dedi.

Ayrıca Galatasaray Spor Kulübü’nde bugün yapılacak 2011 yılı Olağan Mali Kongresi öncesinde yaklaşık 15 kişilik bir grup Galatasaray Sportif Sınai ve Sportif Yatırımları A.Ş’in gerçekleştirdiği sermaye artırımını protesto etti.

Harbiye Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen Mali Kongre öncesinde bir grup yatırımcı, Galatasaray Sportif Sınai ve Sportif Yatırımları A.Ş’in geçtiğimiz ay gerçekleştirdiği sermaye artırımını protesto etti. Sarı-kırmızılı kulübün Yıllık Olağan Genel Kurul Toplantısı öncesi ellerinde pankartlarla, toplantının gerçekleşeceği Uluslararası Kongre Merkezi binasının önüne gelen hissedarlar, basın açıklaması yaptı.

Grup adına açıklama yapan Sezgin Demirel, şirkette gerçekleştirilecek yüzde 9 bin 900 oranındaki bedelli sermaye artırımının ülke tarihinde örneğinin görünmediğini belirterek, “Bu artırım, 20 bin liralık hissenize, 9 bin 900 lira daha istiyoruz anlamına gelmektedir. Bizim bu parayı verme gücümüz yoktur. Şirkete ortak olduk. Bizim gibi milyonlarca küçük yatırımcı borsada bu şekilde manipülasyona uğramıştır. 45 bin liraya alınan hisse 17 bin liraya düşmüştür. Bunun dışında 9 bin 900 lira daha istenmektedir. 50 bin liralık yatırımımız, 5 bin liraya gerilemiştir. Şahıs olarak ben 220 bin lira zarar ettim. Diğer tüm arkadaşlarımın da bu şekilde beyanı vardır” dedi.

 Teknik Direktör Fatih Terim imza attı

Teknik Direktör Fatih Terim

Etiketler: , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap