Buradasınız : Ana Sayfa //Lüzumlu Bilgiler//Fatura Kuyruğuna teknolojik çözüm Enerjisa’dan Geldi

Fatura Kuyruğuna teknolojik çözüm Enerjisa’dan Geldi

21.yüzyılın en büyük sıkıntılarından biri şüphesiz hala fatura, maaş çekme kuyruklarıdır. Biz çalışan kişiler için hele özellikle sıkıntıdan öte büyük bir problem. Bankaya otomatik ödeme talimatı vermek maalesef herkes için uygun olmayabiliyor çoğu zaman sorun çıkabiliyor. Zira hesapta para olmadığı zamanlarda ödenmeyen faturalar sebebiyle evdeki yaşam durabiliyor, ek sorunların çıkmasına sebep olabiliyor. Üstelik herkes kredi kartı kullanmadığından bu yöntem maalesef kesin çözüm oluşturmuyor. Uzun fatura kuyruklarından beklemekten usandığımız şu günlerde çözüm yine kaynağın kendisinden geliyor. Evet, Enerjisa internet sayfası üzerinden hatta direkt olarak https://www.enerjisa.com.tr/tr/fatura-ve-odeme adresinden online fatura ödemesi alıyor, kullanıcılarına şahane bir hizmet sunuyorlar. Enerjisa’nın internet sitesinin kurumsal ve tanıtıcı bir sayfa olduğunu zannederken aslında aynı zamanda sanal bir bilgi merkezi, ödemez ve müşteri merkezi olduğunu keşfettik. Bu keşiften beri elektrik faturalarını çok büyük bir kolaylıkla sadece birkaç dakika içerisinde fatura ödeyebiliyoruz. Kuyrukta bekleme, küçücük ekrandan işlem yapma derdine çoktandır son veren Enerjisa bu yönüyle kullanıcılarına şahane bir hizmet veriyor.

Enerjisa Fatura Ödeme

Enerjisa’nın https://www.enerjisa.com.tr/tr/fatura-ve-odeme sayfasını keşfettikten sonra elbette kuruluşun dijital sayfasından sunduğu diğer hizmetleri de inceledik. Öyle ki fatura ödeme ekranında yer alan bilgi yazıları kullanıcıları bilinçlendirmek adına çok doğru bir paylaşım olmuş. Her ay gelen elektrik faturalarının uzunluğunu düşündünüz mü hiç? Upuzun, üzeri açıklamalar, rakamlar, kodlarla dolu faturada anlayarak baktığımız tek hane ödenecek tutar hanesidir. Enerjisa bu durumu fark etmiş olmalı ki internet sayfasında faturayı doğru okuma konusunda kullanıcıları bilgilendiren bir video yayınlamış. Videoyu izledikten sonra ev ve iş yerlerine gelen faturadaki her rakamı anlamlandırmak, ne olduğunu öğrenmek mümkün oluyor.

Fatura nasıl ödenir, fatura kaybedildiğinde nasıl ödeme yapılır, gelmeyen fatura konusunda nasıl hareket edilmeli, hangi noktalardan ödeme yapılır, bulunduğunuz noktaya en yakın ödeme noktası nerede, borç sorgulama nasıl yapılır, fırsat bulup ödeyemediğiniz borç yüzünden mağduriyet yaşamamak için ne yapılır gibi fatura ödemeye dair akla takılan her sorunun cevabı Enerjisa’nın fatura ödemeleri sayfasında açıklayıcı ve bilgilendirici bir şekilde yer alıyor. Kuyruklara son, online ödemeye evet dönemi başlatan Enerjisa’yı tebrik ediyoruz.

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap